Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Najnowsze zdjęcia z miejsca tragedii

Utworzony przez jaśmiona, 21 kwietnia 2010 r. o 17:38
~Magda~ napisał:
Biustu nie widzicie?
Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyslij i mi adriano_legia@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tngal...8328&Ref=PH tu sa wszystkie jeszcze zdjecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zdjęcia najbardziej Drastyczne: http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.a...11776573018.jpg http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.a...11752666003.jpg
Takich zdjęć nie powinny oglądać dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!~~~~ napisał:
Takich zdjęć nie powinny oglądać dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczególnie te DUŻE dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, mogę prosic o te zdjęcia najbardziej drastyczne na wysłanie na mojego e-maila?? pa_bo@o2.pl z góry serdecznie dziękuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja również bardzo proszę o przesłanie drastycznych zdjęć z katastrofy na e-maila: kasiakarlos@o2.pl Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, dostajecie zdjęcia? Jeśli tak, to poproszę kogoś o przesłanie i mi, mail: Emila2402@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!!! Mogę PROSIĆ PAŃSTWA o przesłanie mi zdjęć, które zostały usunięte z yandex? lub jeśli to jest możliwe o podanie stron internetowych na których można zobaczyć te drastyczne zdjęcia....W zasadzie to dopiero się o nich dowiedziałam:/ Z góry dziękuję auman@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały from hell napisał:
nie wysyłam Tobie i tym podobnym, Wy jeszcze dziećmi jesteście. Do domu uczyć się HISTORII!!!, a nie buszować po necie i tracić czas na głupoty!!!
taaa "mały from hell" narobił zamieszania a jak przyszło do tego żeby poprzesyłać zdj to okazuję się że nikomu nie powysyłał dużo szumu a zdjęć jak nie przesłał tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM JEŚLI KTOŚ BYŁBY UPRZEJMY WYSŁAĆ MI ZDJĘCIA Z KATASTROFY ZE SMOLEŃSKA Z CIAŁAMI ZMARŁYCH. NIE CHCIAŁABYM ZNÓW OGLĄDAĆ ZDJĘĆ KTÓRE NIE SĄ USUWANE PRZEZ ADMINISTRATORÓW. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.... ZDJĘCIA MOŻNA WYSYŁAĆ NA MOJĄ POCZTĘ ROXA257@INTERIA.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poczytać komentarze. Są podane dwa linki echodnia i prawdaxlxpl i tam jest pełna galeria wszystkich zdjęć (także z ciałami) A jak nie widzicie ciał, to sobie porównajcie z tymi zasłoniętymi ######www.se.pl/media/pics/2010/04/22/Untitled-1___580x467.jpg ######www.se.pl/multimedia/galeria/40309/...po-katastrofie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o przesłanie zdjęc z katastrofy dora998@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=_QE9EPZdw5s...feature=related video jest z 10 kwietnia 2010 w pierwszą noc po wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.youtube.com/watch?v=_QE9EPZdw5s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być bez tych "drabinek" > skopiuj >google>wklej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!~~~~ napisał:
Takich zdjęć nie powinny oglądać dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CIEKAWA JESTEM JAK WYGLĄDA TWOJA MAMA???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisica napisał:
Fakt można się przerazić i to dogłębnie!
wyślijcie prosz ezdjęcia: kinia_karolcia@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foty: http://eostroleka.pl/aktualnosci.php?artykul=20122&tytul=Katastrofa_w_Smolensku._Drastyczne_zdjecia_wykonane_na_miejscu_tragedii_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...