Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Prezydencki samolot wystartował z opóźnieniem

Utworzony przez woj, 20 kwietnia 2010 r. o 12:48
Może ktoś mi wyjaśni dlaczego ostatnie kilometry byly nie rejestrowane prez polski kontrwywiad ? Kontrwywiad stracił kontakt z samolotem kilkadziesiat sekund przed katastrofa dlaczego?? Czytałem tez wypowiedz, ze pilot widzial na przyzadach co innegi niz bylo w rzeczywistosci to swiadczylo by o dziwnym zachowaniu, a przeciez pilot znal lotnisko a mgła nie jest az takim zagrozeniem pozatym samolot posiadal system ostrzegania o niebezpieczenstwach np wzniesien zbyt niskiej wysokości itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja czytalam ze to lotnisko posiada ochrone przed wrogiem czyli sprzet zaklocajacy parametry lotu w maszynie, ktora chce ladowac i masyzne do produkcji sztucznej mgly ile w tym prawdy nie wiem... czy film po katastrofie jest montowany czy prawdziwy? czy lepiej prawdy nie znac?bo moze byc bardzo przykra? wole zeby to byly wymysly ludzi a nie prawda to co wypisuja w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, kiedy dziennik wschodni będzie pisał prawdę. Publikujecie artykuły kłamliwe, tak samo jak Maria Kaczyńska urodziła się w pow. opolskim na lubelszczyźnie. Dziennikarze do domu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE SŁOWA ROSJANINA "niechuja zsiebia" to ohydne, ale mówione do kogos żyjacego??????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem jak na samolot podchodzący do lądowania w Smoleńsku napadli marsjanie. I mieli amerykańską flagę. Pisać można wszystko. Ale czy we wszystkie spekulacje należy wierzyć. Jednak nienawiść do braci Rosjan pozostaje. I gdzie chrześcijańskie "szanuj bliźniego swego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...