Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku - raport specjalny: Dlaczego do tego doszło?

Utworzony przez ~asia~, 14 kwietnia 2010 r. o 20:12
Ludzie! Nie wierzcie w te brednie! Błąd pilota wykluczony,Naciski prezydenta? pogoda? Haha, nie było żadnej mgły! Albo podali złe parametry lotu z wieży albo rakieta! Ludzie wojna idzie! Mam 23 lata boje się ... Na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU widać postaci, słychać strzały ... Ludzie obudźcie się .... Ruscy badają skrzynki, Putin z tuskiem sie dogadują ... Tusk zamiast natychmiast działać i zabrać czarne skrzynki do Polski oddaje piecze nad śledztwem ruskim??????? Boże tępy narodzie obudź sie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam takie same obawy;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asia~ napisał:
Ludzie! Nie wierzcie w te brednie! Błąd pilota wykluczony,Naciski prezydenta? pogoda? Haha, nie było żadnej mgły! Albo podali złe parametry lotu z wieży albo rakieta! Ludzie wojna idzie! Mam 23 lata boje się ... Na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU widać postaci, słychać strzały ... Ludzie obudźcie się .... Ruscy badają skrzynki, Putin z tuskiem sie dogadują ... Tusk zamiast natychmiast działać i zabrać czarne skrzynki do Polski oddaje piecze nad śledztwem ruskim??????? Boże tępy narodzie obudź sie ....
wojna,ha dobre! Będzie jak masz kase,żeby zasponsorować ruskim paliwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz 23 lata i co wiesz?Może ty się obudź.Rusek od nas łaski nie potrzebuje.My jesteśmy pionkami w grze. A jak ktoś będzie chciał to puści bombkę zanim skończysz 24 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...