Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Symulacja lotu prezydenckiego Tupolewa (wideo)

Utworzony przez wawa, 17 kwietnia 2010 r. o 22:24
a gdzie w tej "symulacji", ktora jak zwykle obwinia pilotow umiescili terroryste wysadzajacego sie an pokladzie, albo rakiete uderzajaca wprost w skrzydlo samolotu??? samolot musialby uderzyc prosto w pien zeby rozwalic skrzydlo. jeszcze nie widzialem zeby korona drzewa tak powazne uszkodzenie mogla wyrzadzic... :/ media mydla nam oczy!!! wina ruskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są głosy pilotów, którzy zgineli. Zgadzam się z kolegą j.w. Dlaczego ruscy zabrali osobiste rzeczy Kaczyńskiego (np. telefony kodowane, satelitarne)? Dlaczego bez zgody rodziny zabrano go do Moskwy? Dlaczego odczytywano czarne skrzynki bez polskich prokuratorów i ekspertów? Dlaczego nie było karetek pogotowia na miejscu wypadku? Dlaczego tuż po katastrofie wymieniono radary, oświetlenie nareperowano? Dlaczego jak była taka zła pogoda nie zamknięto lotniska? Dlaczego kontroler lotów kręci w zeznaniach (było już kilka wersji)? Oskarżono już pilotów a nie skończono jeszcze dochodzenia. Pytań jest bardzo dużo. Jakoś mi nie pasuje to wszystko i mamwrażenie, że nie był to zwykły wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest symulacja to jest animacja baranie głowy. Dziennikarze z koziej wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy rosyjski premier i były (?) oficer KGB przekazuje nam opodal Katynia zwłoki polskiego prezydenta, ciarki chodzą po plecach. Krzysztof Kłopotowski, Salon 24, 11 kwietnia 2010 roku. Ja uważam, iż był to zamach na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego nikt nie bierze tego pod uwagę zawsze w tego typu przypadkach bada się taką ewentualność. Jednak teraz jest ona pomijana. Sa brane pod uwagę trzy możliwości: pogoda, błąd pilota, usterka techniczna. Śmieszy mnie to. Ty bardziej iz 2 tygodne wcześniej w Moskwie była seria zamachów"terorystycznych", jednak rosyjskie władze w Polskim przypadku wykluczyły taką ewentualność. Nie trzeba być geniuszem, aby stwierdzić dlaczego. Dominik Kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko dobra wola Rosjan ,że zgodzili się na dopuszczenie polskich prokuratorów do śledztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wszystkim się zgadzam; moje zdanie jest takie, że nie ma przypadków i zbiegów okoliczności; mój świętej pamięci dziadek mówił i prosił mnie aby powtarzać swoim dzieciom i wnukom "POLSKA OD PONAD 1000 LAT SWOJEJ PIĘKNEJ I BURZLIWEJ HISTORII MIAŁA ZAWSZE TYCH SAMYCH DWÓCH WROGÓW - NA WSCHODZIE I NA ZACHODZIE" I TERAZ WIEM, ŻE TO SIĘ NIE ZMIENIŁO I NIE ZMIENI NIGDY. Pozdrawiam Westa45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik Kisiel napisał:
Gdy rosyjski premier i były (?) oficer KGB przekazuje nam opodal Katynia zwłoki polskiego prezydenta, ciarki chodzą po plecach. Krzysztof Kłopotowski, Salon 24, 11 kwietnia 2010 roku. Ja uważam, iż był to zamach na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego nikt nie bierze tego pod uwagę zawsze w tego typu przypadkach bada się taką ewentualność. Jednak teraz jest ona pomijana. Sa brane pod uwagę trzy możliwości: pogoda, błąd pilota, usterka techniczna. Śmieszy mnie to. Ty bardziej iz 2 tygodne wcześniej w Moskwie była seria zamachów"terorystycznych", jednak rosyjskie władze w Polskim przypadku wykluczyły taką ewentualność. Nie trzeba być geniuszem, aby stwierdzić dlaczego. Dominik Kisiel
To jest tak jak z tym pluciem i twierdzeniem ze deszcz pada.Poprostu brak odwagi i niechec do zadawania niewygodnych pytan.Gdzie te nasze wyszczekane pismaki,zaden nie podejmuje tematu.Zwykle tchorzostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za trzecim razem, nie podchodzi się do lądowania za trzecim razem. jest u ruskich "wtaroj wakrug" ale nie więcej i tak jest na całym świecie, a teraz wina ruskich, jak zwykle ktoś jwst winny tylko nie my!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andi napisał:
To jest tak jak z tym pluciem i twierdzeniem ze deszcz pada.Poprostu brak odwagi i niechec do zadawania niewygodnych pytan.Gdzie te nasze wyszczekane pismaki,zaden nie podejmuje tematu.Zwykle tchorzostwo.
wypowiedz im wojnę, niech zginie jeszcze 20 milionów polaków, albo idz i daj w gębę Pudzianowi efekt dla ciebie będzie taki sam , ale 1 miliom 999 tysięcu przeżyje. Kretynie z szablami na czołgi???? na ch.j tam latacie jak was chcą zabić???? latajcie na zachód jak coś się stanie to wtedy będzie wypadek, zupełnie z niczyjej winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wypowiedz im wojnę, niech zginie jeszcze 20 milionów polaków, albo idz i daj w gębę Pudzianowi efekt dla ciebie będzie taki sam , ale 1 miliom 999 tysięcu przeżyje. Kretynie z szablami na czołgi???? na ch.j tam latacie jak was chcą zabić???? latajcie na zachód jak coś się stanie to wtedy będzie wypadek, zupełnie z niczyjej winy.
no tak najlepiej lizać im tyłki tylko to potrafisz ja wojny wypowiadać nie będę ale nie będę wstydził sie zadawać pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wśród zdjęć ofiar katastrofy jest zdjęcie J. Sasina, który żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wypowiedz im wojnę, niech zginie jeszcze 20 milionów polaków, albo idz i daj w gębę Pudzianowi efekt dla ciebie będzie taki sam , ale 1 miliom 999 tysięcu przeżyje. Kretynie z szablami na czołgi???? na ch.j tam latacie jak was chcą zabić???? latajcie na zachód jak coś się stanie to wtedy będzie wypadek, zupełnie z niczyjej winy.
nie chodzi BUCU o wojne,tylko o naszych politykow i pismakow,ktorzy wlasnie sa opluwani,a udaja ze sie nic nie dzieje,ze pada deszcz.Do pudziana CHLOPIE nie mam nic ,a ty gdy ty mialbys kiedys podobny problem moze z kims innym,jak nie mozesz rekami to uzyj rozumu,sprytu lub granatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ napisał:
nie chodzi BUCU o wojne,tylko o naszych politykow i pismakow,ktorzy wlasnie sa opluwani,a udaja ze sie nic nie dzieje,ze pada deszcz.Do pudziana CHLOPIE nie mam nic ,a ty gdy ty mialbys kiedys podobny problem moze z kims innym,jak nie mozesz rekami to uzyj rozumu,sprytu lub granatu.
PROSZĘ NATYCHMIAST DO PSYCHIATRY ---i nie używaj wyrazu BUC BO JESTES ZBYT CIENKI BZDZIUCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciul napisał:
PROSZĘ NATYCHMIAST DO PSYCHIATRY ---i nie używaj wyrazu BUC BO JESTES ZBYT CIENKI BZDZIUCH
Do czego ty KONFIDENCIE pijesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...