Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Zidentyfikowano ciało Marii Kaczyńskiej

Utworzony przez Jan, 12 kwietnia 2010 o 14:49
STOP miernocie politycznej! Pamiętamy jak Komorowski kpiąco mówił "jaki prezydent taki zamach", "Prezydent odniósł sukces w Brukseli, bo zdobył krzesło. Jeśli to ma być miarą jego sukcesu, to ja bym się na jego miejscu spalił ze wstydu. " lub pełny nienawiści Sikorski "Prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały", "Można być prezydentem, ale można być też chamem." Wszystko w temacie, takie "elity" nam w Polsce pozostały.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczucie dla rodzin ofiar katastrofy. To nie powinno się zdarzyć. Niestety zginął także prezydent naszego kraju, chylę czoło dla jego osoby przez jego stanowisko. Niestety nie mogę także zapomnieć o wielu faktach z jego urzędowania choćby ekspresowa nominacja na stanowisko premiera. Mimo wszystko jestem dumny z postawy większości nas - Polaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. KAŻDA dotychczasowa informacja dotycząca katastrofy lotniczej ZAWSZE w pierwszej kolejności związana była z pytaniem o możliwość świadomego spowodowania takiej katastrofy (tzw. ”zamach terrorystyczny”). Tymczasem WSZYSTKIE media, NIE TYLKO POLSKIE, od samego początku nie podają w ogóle takiej okoliczności pod uwagę, a ton i sposób doniesień jednoznacznie wskazuje na działanie TYLKO czynników losowych (np. warunki atmosferyczne, błąd pilota). CZY TO JEST NAPRAWDĘ TAKIE OCZYWISTE ? Szczególnie w kontekście miejsca przebiegu tej katastrofy (np. odludzie, teren wojskowy, pełna kontrola przez obce państwo czynności dochodzenia i potencjalnego przebiegu zdarzeń). 2. Czyżby znowu ta nieszczęsna geopolityka ? Stara łacińska sentencja mówi: „is fecit cui prodest” (uczynił ten, komu to przyniosło korzyść). Jakie ośrodki i jakich państw poddawały największej krytyce działania śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ? Czyżby „parasol ochronny” Stanów Zjednoczonych w taki właśnie sposób przestał działać ? 3. Wypowiedź Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej: „Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nadlotniskowe, aby upewnić się co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h”.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Putin nienawidził Kaczyńskiego: - Lech Kaczyński jako prezydent Warszawy pomaga Czeczenom i gloryfikuje przywódców powstania narodowego przeciw okupującej ich Rosji (np. Rondo Dudajewa). - Lech Kaczyński wspiera Ukrainę i Juszczenkę na drodze ku Europie, a nie Rosji. - Lech Kaczyński jako jedyny z prezydentów bezpośrednio pomaga naszym braciom Gruzinom w walce z agresją rosyjską. - Lech Kaczyński jest najbardziej zaangażowany w pomoc naszym rodakom ze wschodu, którzy są największymi żyjącymi patriotami wielbiącymi Polskę – matkę. Putin bał się tego co na uroczystości powie Kaczyński, a te gesty przyjaźni Rosji „na pokaz” (bo dokumentów do dziś nie udostępnili) to cisza przed burzą. Lech Kaczyński już dawno informował, że będzie obecny na uroczystości, a Rosjanie cały czas zniechęcali go do wizyty, odpowiadali, że ambasada nie otrzymała informacji (choć kancelaria wysyłała kilka razy zapowiedź) – i jednak nie dotarł – przypadek?? Rosyjska propaganda kipi nienawiścią przeciw Polakom, największe superprodukcje rosyjskiej kinematografii opowiadają o nienawiści wobec Polsków i walce z nami („1612”, „Taras Bulba”). Co ciekawe kilka miesięcy temu na terenie Białorusi odbywały się wielkie manewry wojska Rosyjskiego i Białoruskiego pod hasłem „obrona przed atakiem ze strony Polski” – przygotowania na ewentualną reakcję Polski na zamach? Ktoś ma wątpliwości, że to przypadkowa katastrofa? Czy ktoś ma wątpliwości, że ta śmierć nie jest na rękę Rosji opanowanej przez agentów KGB? Co się dzieje w tym kraju zdrajcy z mordercami naszych elit się ściskają w diabelskiej przyjaźni, a wszyscy milczą?!?!?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Putin to człowiek juz teraz często przymierzany do Stalina z opinii krążących wśród ludzi wiele z nich to posądzanie KGB o maczanie w tej " katastrofie" palców . Ja osobiście również uważam iż było to zaplanowane przez Rosjan że niewygodni dla nich politycy zostaną po prostu zlikwidowani . Teraz Rosjanie z Putinem na czele będą udawać iż nam współczują i udawać naszych sojuszników , nagle mówi się teraz o przyjazni Polsko-Rosyjskiej z której ci drudzy bez dwóch zdań będą czerpać korzyści. Obecnie w polskim rządzie nie ma nikogo kto potrafiłby oprzeć się Rosji i nie ulegać ich żądaniom . Rosjanie będą mieli wszystko co sobie postawią za priorytet jeżeli chodzi o kontakty z Polską zaczynając od przemysłu gazowniczego po wszystkie inwestycje które przeprowadzane są pomiędzy naszym a ich państwem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Realista... napisał:
Teraz Rosjanie z Putinem na czele będą udawać iż nam współczują i udawać naszych sojuszników , nagle mówi się teraz o przyjazni Polsko-Rosyjskiej z której ci drudzy bez dwóch zdań będą czerpać korzyści. Obecnie w polskim rządzie nie ma nikogo kto potrafiłby oprzeć się Rosji i nie ulegać ich żądaniom . Rosjanie będą mieli wszystko co sobie postawią za priorytet jeżeli chodzi o kontakty z Polską zaczynając od przemysłu gazowniczego po wszystkie inwestycje które przeprowadzane są pomiędzy naszym a ich państwem.
Niestety przeszłość rysuje się w czarnych barwach zwłaszcza gdy prezydentem miałby zostać pewien gumiasty Pan co na drzwiach od stodoły lata, a już przez media określany jest jako przyszły prezydent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak Wam nie wstyd ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli są złe warunki atmosferyczne a pilotowi poda się niewłaściwe parametry albo nawet niekompletne ,to skutek może być i taki.Prawdą jest i to ,że starszy wiekiem pilot wykazałby więcej rozwagi a tu załoga nie przekroczyła 36 lat .....a czyż nie jest to wiek w którym nam się wydaje,że zrobimy więcej niż możemy?.Trzeba było posłuchać wywiadu z byłymi starszymi pilotami z tego pułku.....oni na "drzwiach od stodoły" latać nie chcieli ,zrezygnowali ze służby-...może dlatego,że mieli więcej niż 36 lat ?.Myślę,że do tej tragedii nie doszło ot tak,tam musiało nałożyć kilka przyczyn,których efekt był właśnie taki. To zdarzenie można przekuć w eskalację nienawiści,w zadrę żalu i wyciągać ją przez kolejne dziesięciolecia....Można doszukiwać się innych prawd na własny użytek. Ale można też tę ofiarę,którą złożył Pan Prezydent,jego Żona i pozostali,którzy tam się znaleźli z potrzeby serca ,zamienić w taki most pojednania naszych Narodów -Narodów,które kiedy ich politycy przytkani kneblem prawdy muszą zamilknąć ...doskonale się rozumieją i potrafią sobie współczuć.Mój rozsądek nakazuje mi aby POZDROWIĆ TYCH WSZYSTKICH ROSJAN KTÓRZY BYLI I SĄ W STANIE ZROZUMIEĆ PRZESŁANIE MOJEGO PREZYDENTA NAWET WTEDY KIEDY JEGO USTA ZAMILKŁY NA ZAWSZE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wszystkie fobie takze rusofobia wynika z nieznajomosci innych i niecheci do ich poznania. Utarte stereotypy utrwalily w ludzkiej pamieci ciemnych,okrutnych murzykow. Historia powinna uczyc,o historii nalezy pamietac pod warunkiem,ze nalezy ja znac. Za co maja nas kochac rosjanie,a za co my? Propaganda komunistyczna zmuszala do okreslonego myslenia,nie pozwalala na samodzielne wyrabiania swojej opinii. Trudniej z tym pogodzic sie rosjanom ktorym wbijano do glow jedyna prawda o wyzszosci ich ustroju i nieomylnosci przywodcow niz polakom. To nie narod rosyjski jest winien zbrodni katynskij to zbrodniczy system. Gdy ta prawda dojdzie do swiadomosci wszystkich rosjan i niektorych polakow bedzie mozna mowic o normalnosci. Prosze przeczytac ksiazke S.Piaseckiego,,Zapiski oficera armi czerwonej " i niewygloszone w Katyniu przemowienie Prezydenta Kaczynskiego. Pamietac to nie znaczy nienawidziec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polak napisał:
To nie narod rosyjski jest winien zbrodni katynskij to zbrodniczy system.
Ktoś jednak pociągał za spust, nie był to system, ale ludzie z krwi i kości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PL napisał:
Putin nienawidził Kaczyńskiego: - Lech Kaczyński jako prezydent Warszawy pomaga Czeczenom i gloryfikuje przywódców powstania narodowego przeciw okupującej ich Rosji (np. Rondo Dudajewa). - Lech Kaczyński wspiera Ukrainę i Juszczenkę na drodze ku Europie, a nie Rosji. - Lech Kaczyński jako jedyny z prezydentów bezpośrednio pomaga naszym braciom Gruzinom w walce z agresją rosyjską. - Lech Kaczyński jest najbardziej zaangażowany w pomoc naszym rodakom ze wschodu, którzy są największymi żyjącymi patriotami wielbiącymi Polskę – matkę. Putin bał się tego co na uroczystości powie Kaczyński, a te gesty przyjaźni Rosji „na pokaz” (bo dokumentów do dziś nie udostępnili) to cisza przed burzą. Lech Kaczyński już dawno informował, że będzie obecny na uroczystości, a Rosjanie cały czas zniechęcali go do wizyty, odpowiadali, że ambasada nie otrzymała informacji (choć kancelaria wysyłała kilka razy zapowiedź) – i jednak nie dotarł – przypadek?? Rosyjska propaganda kipi nienawiścią przeciw Polakom, największe superprodukcje rosyjskiej kinematografii opowiadają o nienawiści wobec Polsków i walce z nami („1612”, „Taras Bulba”). Co ciekawe kilka miesięcy temu na terenie Białorusi odbywały się wielkie manewry wojska Rosyjskiego i Białoruskiego pod hasłem „obrona przed atakiem ze strony Polski” – przygotowania na ewentualną reakcję Polski na zamach? Ktoś ma wątpliwości, że to przypadkowa katastrofa? Czy ktoś ma wątpliwości, że ta śmierć nie jest na rękę Rosji opanowanej przez agentów KGB? Co się dzieje w tym kraju zdrajcy z mordercami naszych elit się ściskają w diabelskiej przyjaźni, a wszyscy milczą?!?!?!
Przyjacielu popatrz na tych wszystkich dzisiaj zgromadzonych przy Panu Prezydencie ......ONI WSZYSCY MÓWIĄ ....Ty tego nie słyszysz ???? -tam są miliony zniczy i kwiatów,miliony Polaków w całym Kraju i na świecie zgromadzonych w kościołach i pod naszymi ambasadami. Zobacz w Twoim Lublinie -ci którzy milczą albo myślą inaczej pomieścili się w "TEKTURZE" i jeszcze jakimś tam rynsztoczku,natomiast Polacy nie mogli się pomieścić w setkach kościołów i na kilku placach Pamięci Narodowej.-a ty mówisz że milczą ?!?!?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[Do PL i ???] Witajcie. W 100% podzielam Wasze zdanie. Jak widać jesteście jednymi z tych osób, które nie wierzą w przypadek tej ogromnej tragedii. Osobiście uważam, iż ten "wypadek" to w rzeczywistości zamach na Prezydenta i Polskę. Niestety niewielu postrzega to w ten sposób. Jeśli chodzi o nienawiść Putina do Lecha Kaczyńskiego to warto wspomnieć również o Tusku. Wystarczy tylko się przyjrzeć jego fałszywej mordzie (z resztą nie tylko jego ale wszystkim, którzy szydzili i poniżali naszego Prezydenta). Na tym, co się stało skorzystał on i całe ugrupowanie Parchatych Odpadów. Np. bardzo zależało im na odwołaniu Pana Kurtyki - już nie muszą tego robić. Zniszczą teczuszki i po problemie. Równie szybko ucichnie afera hazardowa, bo zginął również Pan Wassermann. Komorowski już zaciera swoje garbate łapska i cieszy się z przejęcia władzy. Niesiołowski niedawno płakał a dziś na posiedzeniu Sejmu stroił miny, jakby mu ktoś w kieszeń narobił. Jak widać pod publikę można zrobić wszystko, żeby tylko ludzie zobaczyli i uwierzyli jacy to oni wszyscy są wstrząśnięci, przepełnieni bólem i żalem. Nie zdążymy się dobrze otrząsnąć,a już będziemy świadkami walki o "stołki". Mówi się teraz o pojednaniu... Wierzycie w to? Polacy potrafią jednoczyć się tylko na przysłowiowe pięć minut, a co dzieje się później to każdy wie. Można by przytoczyć słowa Jana Kochanowskiego "Cieszy mię ten rym: Polak mądry po szkodzie: lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.", które doskonale to obrazują. Apeluję do tych, którzy, podobnie jak ja, PL i ???, zgadzają się z tym wszystkim - miejmy nadzieję. Bądźmy mądrzy i podtrzymujmy własne zdanie. Nie bójmy się mówić prawdy nawet tej najbardziej niewygodnej. Nasi przodkowie walczyli o Polskę, bo ją kochali. My również nie pozwólmy jej zniszczyć. Jednoczmy się w prawdzie, dbajmy o naszą historię i pokażmy wszystkim obłudnikom, że Polska nie dla nich. [Do Kut] Przyszłość zależy od tego czy Polacy pójdą w dobrym kierunku i nie dadzą się omamić fałszywcom, którzy dbali, dbają i dbać będą tylko o własne interesy. A Pan, który lata na drzwiach od stodoły to Pan Szmajdziński (również zginął w katastrofie, więc prezydentem nie będzie). [Do reszty prymitywnego społeczeństwa] Kochajcie Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Drzewieckiego i całą resztę równie prymitywną, fałszywą i kpiącą z Polski i Polaków ale nie uciekajcie jak szczury, gdy będziemy iść na dno, bo to wy przede wszystkim przyłożycie się do tego. Życzę wam dużo rozumu i wiedzy, odrobiny inteligencji, zdrowego rozsądku oraz empatii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mademoiselle Gambit napisał:
[Do PL i ???] Witajcie. W 100% podzielam Wasze zdanie.
Pozdrawiam serdecznie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PL napisał:
Pozdrawiam serdecznie!
Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: