Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Igrzyska zamiast chleba. A lubin wymiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po i ile będą bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igrzyska zamiast chleba.A lubin wymiera!
Szkoda że jeszcze niewymarły takie osoby jak ty,wiecznie na coś narzekające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudownie :) za ile? kochany lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wooow! jestem pod wrażeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to w ramach festwalu smaku,to chyba wstęp za free...no chyba że dla porządku jakies symbolicze ceny biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ide z panną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igrzyska zamiast chleba. A lubin wymiera!
  Jak wymiera jak się rozwija? Ale maruda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igrzyska zamiast chleba. A lubin wymiera!
  To może zrobimy w Lublinie jakąś zrzutkę na chleb dla mieszkańców Lubina? Może w trakcie koncertu? Dożyją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to idziemy. Cieszę się że zastosowaliście się do mojej rady i wcześniej zaczynacie o tym trąbić. Tylko rozpropagować mi na cały kraj, ma być z przytupem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudownie :) za ile? kochany lublin!
  Cena jest w komentowanym artykule. Czytanie ze zrozumieniem? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można kupić bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa pisowskich klakierów przy okazji każdego newsa o jakimś koncercie klepie te same formułki o wyludniającym się Lublinie i biedzie - propaganda tak niskich lotów, że aż się słabo robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie pan Grodzki z Mosir wymyślił ten koncert tylko chłopaki z urzędu marszalkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy juz mozna kupic jesli tak to gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bank pójde na ten koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO WRESZCIE SENSOWNY WYKONAWCA. Kiełbasa wyborcza , ale trzeba pochwalic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy, reklamy, informacji, zachwalania i tak do usranej śmierci, bo inaczej połowa Lubelszczyzny nie będzie o tym nic widzieć. A możne to być nie zły koncert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego ??? Europejskiego Festiwalu Smaku Dobre sobie , najadłem się niezłego wstydu zapraszając pewna osobę do Lublina , na pewno smaki nie były najważniejsze , tragiczna organizacja i kilkanaście miejsc od siebie odległych.Kiedyś wszystko było na starówce , błoniach i wszędzie było blisko od jednego stoiska do drugiego. Skoro to Festiwal smaku to po jakiego grzyba bardziej nagłaśniać koncerty które z jedzeniem i smakiem nic wspólnego nie maja. Jak idę na koncert to nie szukam gruzińskich pierożków czy węgierskiej kiełbasy.Albo rybki albo akwarium :) Powinno się to zwać Podlubelski Festiwal Muzyki , Piwa i drogich kilku straganów :) Nie polecam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMEGA nie jest zespołem jednego przeboju,ostatnio byłem na ich koncercie w Budapeszcie[ok.30.000}podobnie jak w Lublinie koncert cudowny wystąpili ze starymi muzykami,chórem i symfonikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...