Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katowice: Ponad 30 zatrzymanych z narkotykami na imprezie Mayday

Utworzony przez wolność, 9 listopada 2014 o 19:38
Google : Boży superkomputer   ,_____  youtube : uwolnienie od narkotyków i przemiana życia Przemek Komsta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Według policjantów przy tak zorganizowanej kontroli nie ma właściwie szans, aby bezkarnie prześliznąć się na imprezę ze środkami odurzającymi. -no to chyba w środku nie byli
0
Smród palonej gandzi w środku był tak ogromny że dziwnie słabo te psy im sie spisują.
0
Piszcie tak wiecej, to kiedys beda tez w srodku. Po co wam te rewelacje?? Przeszkadza wam,ze ktos sie dobrze bawi po zazyciu?? Robi komus krzywde oprocz sobie w pewnym sensie? Nie podniecajcie sie tak,bo w majty narobicie!
0
Rok temu był dokładnie taki sam artykuł w internecie, słowo w słowo ;)   a co do używek, każdy brał jak chciał i gdzie chciał, indywidualna sprawa kto jak sie bawi, i nic nikomu do tego. Wiem, byłem, widziałem.   I nie było chamstwa, jak ktoś kogoś niechcący "tyrpnął" żółwik, piona i wysokich lotów .... Mayday to nie tylko zbiorowisko miłośników tego gatunku. To Peace, Love and Ectasy !!!    
0
I po co łapać? Przecież to na własny użytek. Każdy się bawi jak chce. Niech policja do Mayday się nie miesza... Super klimat, muza, ludzie i czekam na 2015:D PS A dla idiotów, którzy piszą, że policja mało skuteczna powiem krótko - BEZ PROWOKACJI, bo nam kiedyś za te kilka tabletek lub grama zrobią takie trzepanie, że impreza będzie zjebana, a w papierach nasrane!
0
Smród palonej gandzi w środku był tak ogromny że dziwnie słabo te psy im sie spisują.
Ty idioto po co piszesz takie bzdury? źle ci się bawiło?Może chcesz po 4 psy bez przerwy przy każdym wejsciu? Domagasz się super kontroli na przyszły rok czy co?
0
Imprezuje bo KURWA LUBIE :P   
0
POLICJIA JEST DAREMNA ja czuje sie bardziej bezpieczny na MayDay wsrod nacpancow niz na zwyklej ulicy. Niech sie zajma tarciem chrzanu i bujaniem ka ruzeli .
0
z tego co czytam,to nie potraficie bawic sie bez takich uzywek???czyzby to masowa impreza cpunow???zenada
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: