Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kielicha wypiłem, ale po co był ten wpier..."

Utworzony przez gjh, 3 listopada 2009 r. o 12:54
Uczono mnie w szkole, że cytaty piszemy w cudzysłowie. Cóż, jaka gazeta, tacy redaktorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że nie tylko mnie ten tytuł drażni. To znaczy, że jeszcze "jest w Narodzie" kultura języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BYŁO PO PÓŁ LITRA NA GŁOWĘ TO MUSIAL BYĆ BARDZO WESOŁY LUB AGRESYWNY, BO ALKOHOL RÓŻNIE DZIAŁA NA RÓŻNYCH OSOBNIKÓW. A POLICJA JEST PO TO BY TAKIEGO DELIKWENTA ZBADAC ALKOMATEM. TYLKO SPOKÓJ MOŻE UCHRONIC OD WPIER....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor i i szef gazety nie popisali się. Przecież gazety leżą na ladach kiosków i są dostępne w innych punktach sprzedaży, gdzie strona tytułowa jest eksponowana. Czytają to dzieci i młodzież, którą nauczyciele usiłują czegoś nauczyć a tzw. "środowisko wychowawcze" stara się to utrudnić. Nie wiem czy kioskarz albo sklepikarz chciałby nosić przydomek deprawatora stającego w poprzek pracy wychowawczej. Trzeba było o tym pomyśleć wydając zgodę na taki tytuł. PROTESTUJĘ przeciwko takiemu dziennikarstwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cojak napisał:
Pan redaktor i i szef gazety nie popisali się. Przecież gazety leżą na ladach kiosków i są dostępne w innych punktach sprzedaży, gdzie strona tytułowa jest eksponowana. Czytają to dzieci i młodzież, którą nauczyciele usiłują czegoś nauczyć a tzw. "środowisko wychowawcze" stara się to utrudnić. Nie wiem czy kioskarz albo sklepikarz chciałby nosić przydomek deprawatora stającego w poprzek pracy wychowawczej. Trzeba było o tym pomyśleć wydając zgodę na taki tytuł. PROTESTUJĘ przeciwko takiemu dziennikarstwu.
To nie jest dziennikarstwo, to bardzo niskie "dziennikarstwo brukowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazeta a szczególnie redaktorzy mnie nie zdziwią. przoduje redaktor J. WEłodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cojak napisał:
Pan redaktor i i szef gazety nie popisali się. Przecież gazety leżą na ladach kiosków i są dostępne w innych punktach sprzedaży, gdzie strona tytułowa jest eksponowana. Czytają to dzieci i młodzież, którą nauczyciele usiłują czegoś nauczyć a tzw. "środowisko wychowawcze" stara się to utrudnić. Nie wiem czy kioskarz albo sklepikarz chciałby nosić przydomek deprawatora stającego w poprzek pracy wychowawczej. Trzeba było o tym pomyśleć wydając zgodę na taki tytuł. PROTESTUJĘ przeciwko takiemu dziennikarstwu.
Cojak ty moher jesteś? Nie słyszałeś jak młode gnoje -czytaj dzieci-posługują się językiem brukowym? Nie wierzę obłudniku.Więc nie bądź taki "hej do przodu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Cojak ty moher jesteś? Nie słyszałeś jak młode gnoje -czytaj dzieci-posługują się językiem brukowym? Nie wierzę obłudniku.Więc nie bądź taki "hej do przodu".
To Ty jesteś chyba gość niedzielny. Małolaty mają brać przykład z pseudo "redaktorów"?! Przecież oni zrobią wszystko, aby ich gazeta się jak najlepiej sprzedawała. Wniosek ten można wysnuć czytając już sam tytuł, rodem z tabloidów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić-SZMATŁAWIEC nie gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Co tu dużo mówić-SZMATŁAWIEC nie gazeta.
a mnie sie podoba przynajmniej ktos mial tam poczucie humoru, mogli tylko tytuł dac w cudzysłowiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D58QFB napisał:
a mnie sie podoba przynajmniej ktos mial tam poczucie humoru, mogli tylko tytuł dac w cudzysłowiu...
Podobnie jak redaktorzy opisywanej gazety, Ty również wiedzą się nie popisałeś. Pisze się w cudzysłowie. Człowiek podobno uczy się całe życie. Z tego co tu napisałeś, mniemam, że młody jesteś, więc masz jeszcze dużo czasu na naukę. Biegnij więc do książek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie śmieszy tytuł artykuły na DW - wulgaryzm ocenzurowany, ale na zdjęciu i tak wszystko widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie redaktor Korwin zauważa, że w różnych tabloidach sformułowania wulgarne nie rażą. SP upodabnia się do nich, bo to dobry interes. Gdzie te czasy, kiedy prasa uczyła kultury słowa i w ogóle kultury. Teraz goniąc za jak najtańszą sensacją ucieka się do coraz bardzie prymitywnych chwytów. Komicznie w tym wszystkim wygląda zestawienie piękności (miss) z wulgarnym słowem poniżej :-) Czytając SP ma się wrażenie, że jesteśmy narodem półgłowków, który ciągle się wadzi a to o jakiś wał, bronę, łańcuch, czy dziurawo wiadro. Tak więc apeluję: Nie dajmy się ogłupić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ostatnio słowo podlasia zauważam że bohaterami ich artykułów są tylko pijaki, złodzieje, męty, zabójcy i przede wszystkich ludzie z marginesu społecznego. Ta gazeta to taki podlaski gniot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Słusznie redaktor Korwin zauważa, że w różnych tabloidach sformułowania wulgarne nie rażą. SP upodabnia się do nich, bo to dobry interes. Gdzie te czasy, kiedy prasa uczyła kultury słowa i w ogóle kultury. Teraz goniąc za jak najtańszą sensacją ucieka się do coraz bardzie prymitywnych chwytów. Komicznie w tym wszystkim wygląda zestawienie piękności (miss) z wulgarnym słowem poniżej :-) Czytając SP ma się wrażenie, że jesteśmy narodem półgłowków, który ciągle się wadzi a to o jakiś wał, bronę, łańcuch, czy dziurawo wiadro. Tak więc apeluję: Nie dajmy się ogłupić!
Wrażenie? Niestety to są już fakty. Robactwo spod kamienia wylazło, rozpełzło się na wszystkie strony i narzuca styl. Kulturalny jest frajerem i "nie nadąża". Pozdrowienia z autu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...