Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki naiwniak wierzy, że jak mu zabiorą prawo jazdy to przestanie jeździć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To kierował? - Nie wiem. Żegnam.
0
30 tyś. PLN to sporo. Mam nadzieję, że na poczet karty zlicytują mu samochód. Zarekwirowanie auta to chyba jedyny sposób, aby ten człowiek nie narażał życia i zdrowia innych (jego życiem i zdrowiem martwię się mniej).
0
Z kàd ten chory pomysł i założenie ze nie zaplaci? (nie każdy jest gołodupcem)
0
Do pierdla z kretynem.
0
z tobą kretynie
0
"ZAcny" kierowca powinien żądać skierowania sprawy do sądu - tam nie zapłaci 30 tys. zł tylko do 5000 zł. (i już jest do przodu) a prawa jazdy nie odda i co mu zrobią ?
0
" Pędził swoim volkswagenem głównie przez tereny zabudowane ". Ot, taki Struś Pędziwiatr ..
0
Jedyne rozsądne rozwiązanie dla społecznego (czyli mojego - Twojego - naszego...) dobra, to zlikwidowanie i schowanie pod trawnik tej pomyłki ewolucji! I to im szybciej - tym lepiej. Zanim kogoś zabije...
0
Przecież to ten co celowo przyspieszał przed foto, były już o nim artykuły 2-3 miesiące temu. Za fotoradarem zwalniał i dalej jechał prawidłowo więc nikomu nie zagrażał
0
Moim skromnym zdaniem kierowca powinien dostac nagrode... Np.policyjnego Opla Insygnię...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: