Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowców kontrolować, pieszych edukować

Utworzony przez mpo, 5 listopada 2008 r. o 07:44
Co sięnie robi dla kasy.Można nawet w śmietniku posiedziec.To łatwiejsze niż poprawic stan dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KOMENDANT ZWANY NOWYM, NIE PLANUJE ŻADNYCH REWOLUCYJNYCH ZMIAN W PODEJŚCIU DO PROLBEMU WYPADKÓW NA DROGACH, MASA TRUPÓW, ŁAMANIE PRZEPISÓW!!ZNOWU DRENAŻ KIEROWCÓW,WYDAWANIE MLN ZŁOTYCH NA NOWE SPOSOBY OKRADANIA KIEROWCÓW!!A PIESI, ROWERZYŚCI, ŁAMIACY PRZEPISY,NIE ONI NIE BĘDĄ KARANI TYLKO EDUKOWANI???CHORE,PO PROSTU CHORE!!DZIADOWSKA INFRASTRUKTURA DROGOWA, ZRZUCANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG NA KIEROWCÓW I BESZCZELNE ICH OKRADANIE,W IMIĘ POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA???,TO POLSKA RZECZYWISTOSĆ W XXI WIEKU,RZYGAĆ SIĘ CHCE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ER4444 napisał:
PAN KOMENDANT ZWANY NOWYM, NIE PLANUJE ŻADNYCH REWOLUCYJNYCH ZMIAN W PODEJŚCIU DO PROLBEMU WYPADKÓW NA DROGACH, MASA TRUPÓW, ŁAMANIE PRZEPISÓW!!ZNOWU DRENAŻ KIEROWCÓW,WYDAWANIE MLN ZŁOTYCH NA NOWE SPOSOBY OKRADANIA KIEROWCÓW!!A PIESI, ROWERZYŚCI, ŁAMIACY PRZEPISY,NIE ONI NIE BĘDĄ KARANI TYLKO EDUKOWANI???CHORE,PO PROSTU CHORE!!DZIADOWSKA INFRASTRUKTURA DROGOWA, ZRZUCANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG NA KIEROWCÓW I BESZCZELNE ICH OKRADANIE,W IMIĘ POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA???,TO POLSKA RZECZYWISTOSĆ W XXI WIEKU,RZYGAĆ SIĘ CHCE!!
A nie przyszło ci do głowy, że jeżekli UŻYTKOWNICY DRÓG, nie uswiadomią sobie, że za bezpieczeństwo na tychże drogach odpowiedzialni są przede wszystkim ONI SAMI, to nawet najwspanialszy komendant ze swoim najidealniejszym programem i rzeszą policjantów nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako były policjant drogówki jestem zażenowany metodami walki z nieprzestrzegającymi przepisów kierującymi. Sami na codzień widzimy, jak w tak dużym zagęszczeniu pojazdów na naszych pożal się Boże wyboistych i wąskich drogach każdy z nas stara się poruszać. Tak więc nowy Pan Naczelnik myśli wyłącznie o ściganiu sprawców wykroczeń nie odnosząc się do tego, co zamierza zrobić by pomóc kierującym w poruszaniu się i parkowaniu w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotna napisał:
ja jako były policjant drogówki jestem zażenowany metodami walki z nieprzestrzegającymi przepisów kierującymi. Sami na codzień widzimy, jak w tak dużym zagęszczeniu pojazdów na naszych pożal się Boże wyboistych i wąskich drogach każdy z nas stara się poruszać. Tak więc nowy Pan Naczelnik myśli wyłącznie o ściganiu sprawców wykroczeń nie odnosząc się do tego, co zamierza zrobić by pomóc kierującym w poruszaniu się i parkowaniu w mieście.
Bardzo mądra wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotna napisał:
ja jako były policjant drogówki jestem zażenowany metodami walki z nieprzestrzegającymi przepisów kierującymi. Sami na codzień widzimy, jak w tak dużym zagęszczeniu pojazdów na naszych pożal się Boże wyboistych i wąskich drogach każdy z nas stara się poruszać. Tak więc nowy Pan Naczelnik myśli wyłącznie o ściganiu sprawców wykroczeń nie odnosząc się do tego, co zamierza zrobić by pomóc kierującym w poruszaniu się i parkowaniu w mieście.
tak, policja będzie Ci, gamoniu, pomagać w parkowaniu w mieście!! A co do zagęszczenia ruchu i stanu dróg-to użytkownik powinien dostosować się do panujących warunków, ty pożal się Boże, ex-poli (mili?) cjancie-dobrze że już tam nie pracujesz...im mniej takich "myślicieli" w tej służbie - tym lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robicie z ludzi idiotów, bo tylko liczy sie statystyka i o to trwa gonitwa, mandaty, legitymowania itp, to jest jakaś paranoja, znam gline, który mi mówił, że bez wyników nawet nie ma co zjeżdżać na koniec, bo tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m ty chyba jesteś idiotą. Główny komendat postawił sobie za cel zwiększenie przychodów z mandatów nazywając to walką o poprawę bezpieczeństwa. Ukryty fotoradar nie ma żądnego działania prewencyjnego a jest tylko maszynką do robienia pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100% WYPOWIEDZ ER4444,NIC DODAC NIC UJAC. Panie Gozdz wes sie Pan za rowerzystow jezdzacych bez oswietlenia,i jeszcze jedno w kodeksie jest napisane ze policjant musi miec uzasadnione podejrzenie ze jestem nietrzezwy zeby kazac mi dmuchac/nie dotyczy stluczek i wypadkow/.Panowie kierowcy apeluje jesli w tzw.trzezwy poniedzialek beda wam podtykac ustnik kazac sie wiesc na krew,zobaczymy ktory to szpital wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodowy kierowca napisał:
...,i jeszcze jedno w kodeksie jest napisane ze policjant musi miec uzasadnione podejrzenie ze jestem nietrzezwy zeby kazac mi dmuchac/nie dotyczy stluczek i wypadkow/.Panowie kierowcy apeluje jesli w tzw.trzezwy poniedzialek beda wam podtykac ustnik kazac sie wiesc na krew,zobaczymy ktory to szpital wytrzyma.
Po pierwsze panie "kierowco" nie ma czegoś takiego jak kodeks drogowy, a po drugie policjant nie musi mieć uzasadnionego podejrzenia, polecam lekturę art. 129 ustawy prawo o ruchu drogowym. No i jeszcze jedno - chyba jeździ pan po pijanemu skoro boi się sprawdzania trzeźwości. PIJANI KIEROWCY WIOZĄ ŚMIERĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...