Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kilka tysięcy kuglarzy i żonglerów na paradzie (zdjęcia)

Utworzony przez x, 5 sierpnia 2012 o 00:22
3000 to chyba lekka przesada, owszem trochę tłumu było, ale raczej nie 3000. Po drugie, kto im dał pozwolenie na picie alkoholu w miejscu publicznym. Dziś widziałem nie jedną osobę z tej parady, która paradował po Starym Mieście i okolicach z otwartym piwem w ręku. Niejedna osoba z tej parady wyglądała też, jakby nie słyszała o wodzie. Gdyby zwykły szary człowiek przeszedł się z piwem po mieście, w dodatku nie umyty, to zaraz dostałby mandat. A tutaj nic - zero reakcji policji i straży miejskiej. A służby te były w pobliżu i napewno widziały, bo trudno było tego nie zauważyć. W związku z tym rodzi się pytanie, czy cała ta maszkarada jest jakoś specjalnie uprzywilejowana? I dodatkowo ciekawi mnie, jakie zostawią po sobie pobojowisko w parku ludowym. Bo w to, źe wszystko sami wysprzątają, to jakoś trudno mi uwierzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I nikomu to nie przeszkadzało? A co na to kierowcy, którym jazdę zablokowali nie tak dawno pielgrzymi? Nastał czas błaznów...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: