Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oszuści. Ja pogoniłem panienkę "przedstawicielkę" tego oszusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam z ta Energą już były jakieś jazdy z fakturami na kilka tysięcy (przedpłacowymi) co jakiś "mądry" powystawiał.... Nie wiem, ale z PGE nie ma takich problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam z ta Energą już były jakieś jazdy z fakturami na kilka tysięcy (przedpłacowymi) co jakiś "mądry" powystawiał.... Nie wiem, ale z PGE nie ma takich problemów.
...i w tym wpisie może się objawiać impuls działania RKons - która normalnie nie zajmuje się tym, czym powinna, lub widzi sprawy opacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TĄ energią to sobie nasze państwo a właściwie Rząd z naszych obywateli ,,jaja,, robi !!. Rachunki nie są czytelne dla tysięcy Polaków. Babcia która zużywa 1 KW płaci rachunki plus (opłata przsyłowa stała, opłata przesyłowa zmienna, opłata za ........już nie wiadomo za co ??) - rachunek ponad 200,-zł. Kowalski który zużył 100 kW. zapłaci 600,-zł. co JEST. Niech będą te rachunki czytelne i zrozumiałe !!!, Można podnieść cenę 1 KW i wtedy wiemy zużyłeś 10 kw i wiesz ile zapłacisz !!. Bo obecnie jestem przekonany że ktoś mnie w tzw. Trąbe robi ??!!. Zatem może nasz ,,kochany,, Rząd jest w stanie coś z tym zrobić ??, (chyba że za trudne), żeby ułatwić życie TYM co głosowali na nich - bo wierzyli że będzie łatwiej i sprawiedliwiej ??. Bo nie tylko przepisy ; rowerach, przeglądach i innych bzdurach są ważne !!!. Proszę wszystkich co to czytają o odnieśienie się do problemu - może nasi DECYDENCJI na górze nasz prosty przyziemny problem zauważą !!!!!!. Dziękuję ..piszę to z troską o TYCH którzy naprawdę biedują....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...