Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klimkówka: Uciekali w aucie przed policją. Nastolatek zginął

Utworzony przez pablo, 7 lutego 2010 o 01:04
tak to jest jak gowniarze dostana prawko mysla ze sa zawodowi kierowcy niezaluje ich i kropka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za latwo jest dostac prawo jazdy. Ja nie mam i nawet nie probuje bo uwazam ze sie na kierowce nie nadaje ( refleks, podzielnoc uwagi) wiec mam dystans do tego. Ale tak samo sie nie nadaje spora grupa ludzi ktora mimo wszystko prawo jazdy ma i to jest bardzo smutne i niepokojace
0
Policja bezkrytycznie przystępuje do pościgu!Czy policjanci są bez winy?Gonią maszynami na nasz rachunek,ale czy te ich decyzje zawsze są sLuszne?Mam wątpliwości!Czy nie wystarczyła obserwacja?
0
Josef 46! Tak,policja postępuje słusznie,po to została powołana aby ścigać,a nie obserwować. To nie jest wina policji że gnidy same się eliminują.Dlaczego nie napiszą,kim są rodzice tych wyrostków,bo to rodzice są winni a nie policjanci,panie Josef 46.
0
Pewnie 'Josef 46' jak nie jest sam rozwydrzonym smarkaczem to pewnie jest ojcem który uważa że dzieci powinny wychowywać się same.Kiedyś na kraśnickiej na ścigaczu rozwalił się małolat,ojciec który przyjechał po resztki też miał podobną maszynę.
0
Josef46 napisał:
Policja bezkrytycznie przystępuje do pościgu!Czy policjanci są bez winy?Gonią maszynami na nasz rachunek,ale czy te ich decyzje zawsze są sLuszne?Mam wątpliwości!Czy nie wystarczyła obserwacja?
Josef46 właśnie płacę za to podatki żeby policja była na swoim miejscu i robiła to do czego jest powołana.Zastanów się troszkę nadto sprawo gdyby taki człowiek grzecznie zatrzymał się do kontroli to policja nie musiał by podejmować takich kroków jak podjęła.Chyba że jesteś takim człowiekiem tolerancyjnym i wyluzowanym na maksa i czekasz kiedy taki człowiek odbierze ci twoje cenne życie na drodze.
0
Naturalna selekcja dba o eliminację deb***i
0
Josef46 napisał:
Zmień dealera, ten cie ozsukuje...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: