Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....mamy tak piękne tereny żeby musimy o nie dbać i żadnych wiatrakowni nie potrzeba nam tutaj! Kopalnie zawsze były na Slasku i niech tez już tak zostanie bo zamienia nam caly kraj w cos nikomu nie przydatnego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogrod. Dziekuje, tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wypychają to do nas a sami w węgiel brunatny inwestują. Atom jest przyszłością, póki człowiek nic lepszego nie wymyśli. A tak zwana zielona energia to po prostu wielka ściema, nie mająca jakiegokolwiek ekonomicznego uzasadnienia. Na koniec zagadka. Gdzie się magazynuje energię wytworzoną w dzień na fermach wiatrowych i fotowoltaicznych i jaki jest tego koszt? Jak wiadomo w nocy, gdzie jest największe zapotrzebowanie na energię, słońce nie świeci i wiatr wieje słabo lub wcale. Wiem wiem, jestem anachronicznym zacofańcem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wypychają to do nas a sami w węgiel brunatny inwestują. Atom jest przyszłością, póki człowiek nic lepszego nie wymyśli. A tak zwana zielona energia to po prostu wielka ściema, nie mająca jakiegokolwiek ekonomicznego uzasadnienia. Na koniec zagadka. Gdzie się magazynuje energię wytworzoną w dzień na fermach wiatrowych i fotowoltaicznych i jaki jest tego koszt? Jak wiadomo w nocy, gdzie jest największe zapotrzebowanie na energię, słońce nie świeci i wiatr wieje słabo lub wcale. Wiem wiem, jestem anachronicznym zacofańcem...
Tusk za to własnie dostał stołek w Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ciemnoty.... wyłączcie prąd na zawsze zobaczymy na jak długo wam wystarczy cierpliwości !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już taki jeden "ony" parę lat temu gasił światło jak swoje rządy zaprowadzał ile oszczędził? figę. a teraz pewnie jest niezła sumka do wzięcia... 10%??? A ile taki wiatrak kosztuje...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...