Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KMŻ Lublin potrzebuje dodatkowych pieniędzy. W niedzielę mecz w Rybniku

Utworzony przez Rafal, 14 czerwca 2014 o 09:53
Miasto zamiast pompowac kase w Motor powinno lozyc na zuzel ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto zamiast pompowac kase w Motor powinno lozyc na zuzel ;-)
Miasto powinno już dawno zażądać niezależnego audytu również KMŻ, bo jest to świetny biznes głównie dla zarządu tego sportowego klubu.
0
Nasze miasto ( a właściwie jego włodarze) powinno przejrzeć na oczy i naprawdę poważnie zastanowić się nad tym czy warto "pchać" grube pieniądze w trzecioligową drużynę piłkarską Motoru czy lepiej dołożyć rozwijającej się pierwszoligowej drużynie KMŻ-u . Ludzie to naprawdę nie trzeba być nie wiem jak mądrym człowiekiem aby zauważyć ilu kibiców przychodzi na mecze lubelskiego speedwaya a ilu na piłkę nożną. Druga sprawa to to że na mecze żużlowe przychodzą tylko prawdziwi kibice a na mecze piłkarskie przychodzą tzw. pseudo kibice którym chodzi tylko o wszczenie bujek a nie o kibicowanie. Na mecze żużlowe nikt nie boi się przyjść z całą rodziną, zawsze jest spokojnie i bezpiecznie, czego nie można powiedzieć o piłkarskich meczach.Ja jako osoba niepełnosprawna jeżdżąca na wózku inwalidzkim nigdy nie bałem się pójść na mecz żużlowy naszych Koziołków, a na mecz piłki nożnej naszego Motoru i owszem. Ktoś może powiedzieć że się czepiam ale niestety taka jest niestety prawda. Mam cichą nadzieję że włodarze naszego kochanego miasta przemyślą sobie to zagadnienie i wyciągną odpowiednie wnioski. Pozdrawiam !!!
0
tylko że nie wszyscy lubia żużel,ja tam wolę piłke kopaną
0
Szkoda by było aby żużel znikł z Lublina, przychodzi na mecze pełno ludzi, dziwne ze nie ma chętnego sponsora...Przecież to świetna reklama.
0
zasypac tor tak jak na Zemborzyckiej pobudowac mieszkania lub market   jakiekolwiek pieniadze wydawane na sport w tym miescie sa pieniedzmi zmarnowanymi  tu nic nie mozna zbudowac bo nikomu na niczym nie zalezy  zobaczycie jak zmarnuja pieniadze budujac koszykowke w Starcie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: