Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koalicja kruszeje? Lubelski poseł za odwołaniem ministra Nowaka

Utworzony przez mickey mouse, 5 kwietnia 2013 o 21:16
tak naprawdę moje drogie wyborcze ciołki chodzi o prywatne interesy czesanie kasiory koalicja jak ??? gówno przylepione do trampka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mickey mouse napisał:
tak naprawdę moje drogie wyborcze ciołki chodzi o prywatne interesy czesanie kasiory koalicja jak ??? gówno przylepione do trampka
GUMOFILCE już głupieją,nie wiedzą kiedy,jak i za czym głosować,SMS-y nie przychodzą na czas.
0
No to mamy posła, który ma problemy z odróżnieniem 2 przycisków. Gratuluje. Kto go wybrał?
0
Spłynie to całe czerwono-konfidenckie łajno razem z wiosenną krą.
0
Ja pier*dole smolarz się pomylił!!! To co ten chu*j tam jeszcze robi? Takich palantów powinno się wypierd*alać po takich głosowaniach. Teraz widać jakich nieuków,buraków, tępotów i bezmózgów wybieramy!!!!!!!!!!!!!!! Spieprzaj dziadu gdzie pieprz rośnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A wiecie jak bardzo skomplikowane jest urządzenie, które posiada aż dwa przyciski ??????????????
0
Ale wyborcy sobie wybrali posłów(chyba wybierali dla jaj bo nie było kogo wybrać ) to i macie hunte zmowę a nie demokrację że można myśleć inaczej? TO SEJM KOALICYJNYCH BŁAZNÓW JAK POD PRZYMUSEM MUSZĄ POPIERAĆ TEN CYRK BY BYĆ U WŁADZY I ROBIĆ CO SIĘ CHCE ZA NIC NIE PONOSZĄC ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYNAGRADZAĆ SIĘ BARDZO WYSOKIMI PREMIAMI. POSŁOWIE JAK MAŁPY MUSZĄ GŁOSOWAĆ TAK JAK PAN CHCE. CO TO JEST ? JESZCZE TABLOIDY I DLA FORMALNOŚCI ZAGŁOSUJĄ Z DOMU ŻE SĄ ZA PO. TO DLA DOBRA WYBORCÓW. Polacy będą spłacać długi przez pokolenia,to były wybory nie z tej ziemi.
0
myślę że Smolarz się nie pomylił. Jeszcze parę takich głosowań i zacznę szanować posłów PSL. Nie dajcie się. W okręgach jednomandatowych naprawdę macie szanse.
0
bo te przyciski są w jednym kolorze - i dlatego się pomylił - proponuje biały i czerwony lub biały i czarny ewntualnie czerwony i zielony
0
Brawo p.pośle ,tak trzymać i nie ma co mowic o pomyłce! Trzeba odważnie powiedzieć/jak to pański ojciec kiedyś mówił/,że są to oszuści i złodzieje!!!!!Dostrzegam ,że tylko was trzech jest posłów ,ktorzy reprezentujecie wyborcow ,pozostali gumo filcowi to Judasze i lizusy!Pozdrawiam i pochwalam zdecydowaną postawę,ale bez"pomyłki".
0
POgromca komuchów napisał:
Spłynie to całe czerwono-konfidenckie łajno razem z wiosenną krą.
CZERWONY BETON NIESTETY ZACZYNA PĘKAĆ.
0
yarik napisał:
bo te przyciski są w jednym kolorze - i dlatego się pomylił - proponuje biały i czerwony lub biały i czarny ewntualnie czerwony i zielony
Twierdzi że właśnie w tym momencie mu zwieracze puściły i nie mógł zapanować nad emocjami !!!!
0
Nie wiedziałem, że ministrem jest Mirosław Nowak
0
fredek napisał:
Ale wyborcy sobie wybrali posłów(chyba wybierali dla jaj bo nie było kogo wybrać ) to i macie hunte zmowę a nie demokrację że można myśleć inaczej? TO SEJM KOALICYJNYCH BŁAZNÓW JAK POD PRZYMUSEM MUSZĄ POPIERAĆ TEN CYRK BY BYĆ U WŁADZY I ROBIĆ CO SIĘ CHCE ZA NIC NIE PONOSZĄC ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYNAGRADZAĆ SIĘ BARDZO WYSOKIMI PREMIAMI. POSŁOWIE JAK MAŁPY MUSZĄ GŁOSOWAĆ TAK JAK PAN CHCE. CO TO JEST ? JESZCZE TABLOIDY I DLA FORMALNOŚCI ZAGŁOSUJĄ Z DOMU ŻE SĄ ZA PO. TO DLA DOBRA WYBORCÓW. Polacy będą spłacać długi przez pokolenia,to były wybory nie z tej ziemi.
Na tym polega tzw."demokracja" w Polsce.Masz głosować jak ci każą, dobro Ojczyzny nie ma tu nic do rzeczy.Jak się wychylisz,to cię zniszczą.Tylko okręgi jednomandatowe mogą coś zmienić,czego posłowie zasiadający w sejmie od ćwierć wieku boją się jak diabeł wody święconej.
0
Popieram Pana Posła - wystarczy spojrzeć na mapę dróg wybudowanych i zaplanowanych po stronie wschodniej Wisły - to mówi na kogo głosować / Nowak i jego sitwa ograbiła Wschodnia Polskę z infrastruktury drogowej/.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: