Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieto, nie igraj z rakiem!

Utworzony przez ulka, 9 października 2008 o 21:03 Powrót do artykułu
Moim zdaniem badania powinny objąć kobiety po 35 roku zycia. One sa bardziej otwarte, a ponadto, co tu duzo mówić, wśród tej grupy jest wiele zachorowań. Po 50 to stanowczo za póżno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się absolutnie. Kobiety po 50-tce nawet trudno zaciągnąc na takie badania. Wiele z nich nie widzi potrzeby tego badania
0
A ja uwaza, ze takie badania powinny dotyczyc wszystkich kobiet bez wzgledu na wiek. Najlepiej zaczac od juz od 20-latek by w ten sposob wyrobic potrzebe wykonywania badan systematycznie. Jestem za tym by juz podczas pierwszej wizyty u ginekologa kobieta kierowana byla na badaniua nie tylko w celu wykrycia raka piersi ale rowniez raka szyjki macicy.
0
Czytam i aż mnie ze złości zatyka,. Cóż za bzdury wypisują z tą dostępnością do badań? No chyba że jest się po 50 roku życia, ja jestem osoba o podwyższonym ryzyku zachorowania a zrobili mammografię po wielkiej awanturze i z wielką łaską, poza tym bardzo trudno się doprosić lekarzy onkologów o podstawowe badania typu np. marker.Twierdzą że nikt im za takie badania nie zwróci pieniędzy bo jestem za młoda. A już nie wspomnę o tym jak trudno się zarejestrować do Poradni Patologii Sutka w naszym Centrum Onkologicznym, ogólnie traktują nas , kobiety które jeszcze nie mają raka jak dziwadła szukające w sobie choroby
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: