Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo kobietki. Kibicujemy wam i głosujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman i Maj widze pozytywnie zmieniają PSL! No no;)
Tak pozytywnie, zapytaj się pracowników szpitala przy ul.Biernackiego jak Hetman z kolegami pięknie pogrążył placówkę. Znam to od środka, PSL jaki jest każdy widzi i mam nadzieję że nie dostanie się do parlamentu, poza tym PLS nie jest partią chłopską wystarczy prześledzić czy się zajmują lub zajmowali członkowie. Mają jeszcze poparcie w OSP bo większość komendantów należy do PSL. Zmieniają oczywiście lubelszczyznę ale tylko na swoją korzyść. Wiem co mówię bo znam osobiście kilku z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest moc!!! Będzie wynik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na PSL, jako samorządowcy nie zawodzą, więc dobrze jest przenosić dobre praktyki wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej PSL :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest OK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis owcy niech krytykują, niech jeżdżą teraz pokazują jak ważni są rolnicy a i tak ich w d.... mają. Ludzie to widzą, a osp dzięki komu jest tak wyposażone bo nie dzięki pisowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to obludnicy ladnie.ich w 2007 giertych okresli ze im o kase tylko chodzi a nie o obywateli. Bo wiekszos glosowala przeciw ulgom podatkowym dla rodzin i PIS bylo przezciwne Becikowemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie PIS to zero. Niby katolicy a ulotki w kościołach roznoszą. W świątyni toż to grzech/swięto kradztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS będzie teraz robić wszystko aby zdobyć głosy, a każdy dobrze wie, że tak jak mieli, tak i mają lubelskie (Polskę B lub C jak uważają) daleko w d...ie. Gdyby nie PSL, to nic już by się w tej Polsce "B" nie działo! Nie dajcie się oszukać pseudo obietnicom PIS-owców. Zagłosujcie na ludzi których znacie, którzy są z Waszych niewielkich miast i wsi, dajcie dojść do głosu komuś, kto o Wasze sprawy zawalczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminaliści i łapownicy na start : PSL. PSL .PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie ciągle ta zawiść PiS-u do PSL-u....Jako obiektywny obserwator, który ma tyle wspólnego z polityką co Kwaśniewski z magistrem, bliżej mi do partii chłopskiej, którą jest zdecydowanie PSL, a nie do partii NIBY chłopskiej, na którą kreuję się tylko i wyłącznie na czas wyborów PiS, aby zbić kapitał polityczny na wsi. Fakt jest taki, fałszywa propaganda, którą sieje PiS na wsi robi swoje, niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl iplatforma obywatelska wygraja ale Gorzkie zale na cymbalkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że w sejmie powinno być więcej kobiet. Brawo PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej, więcej kobiet z PSL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze chlopaczki z pisu pisza na forum. I próbują obrażać. Pis to zaprzeczenie kultury i demokracji. Prezes guru wam listy objawil. Jedyny nieomylny Normalnie Pislam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motorem szybciej do celu i do zmian niz traktorem:) świetny pomysł, ktory 'pokazuje' pęd do przodu PSL:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywnie, a hejterom proponuję trochę zluzować poślady :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...