Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety w ciąży powinny zapinać pasy bezpieczeństwa

Utworzony przez STYX, 8 czerwca 2013 r. o 20:45
Tak tak.....najlepiej na ostatnią dziurkę, tak aby ślepia na wierzch wychodziły. Dziecko co prawda urodzi się martwe ale takie małe trumienki są tańsze niż te dla dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety o widocznej ciaży niech nie jeżdżą samochodami lecz spokojnie, bezpiecznie pilnują garów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bebechy mi sie wywracają keidy słucham tych "ekspertów" bez mózgu... Nigdy nie zapinam pasów, ponieważ mnie krępują i nie jestem w stanie bezpiecznie prowadzić w nich auta, zapinam na którtką chwilę jedynie wtedy gdy na horyzoncie pojawia się radiowóz z policjantem któremu tez wmówiono że jazda w pasach zawsze ratuje życie - otóż moja była dziewucha przeżyła wypadek samochodowy jako jedyna z 5-ciu osób tylko dlatego ze pasów zapiętych nie miała, gdyby każdy wypadek dało się przewidzieć i komputerowo zasymulować to może takie bzdury o pasach bezpieczeństwa dałoby się udowodnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam odwiedzić tą strone byc http://www.babymama.pl/adapter-do-pasow-dla-kobiet-w-ciazy-tummy-shield-p2015.html ZNajdziecie tutaj własnie miedzy innymi taki potrzebny kobiecie w ciązy adapter do pasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...