Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety zarabiają mniej od mężczyzn, ale nie czują się dyskryminowane

Utworzony przez yoto, 2 listopada 2013 r. o 10:16
Kto teraz żyje w tradycyjnym modelu rodziny? Chyba dziewczyny "wpadkowe". W związku obie strony powinny pracować. Od kiedy poszłam do pracy, mamy z partnerem więcej pieniędzy, co za tym idzie, możemy wynająć mieszkanie. A to, że osoby samotne nie mogą wynająć mieszkania, bo w Lublinie jest drogo, to inna sprawa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto i w jakim celu powtarza te bzdury jakoby kobiety mniej zarabiały do mężczyzn? Jakie badania przeprowadzano ?  Co ma do tego płeć ? Od trzydziestu lat pracuję w różnych urzędach i instytucjach i niczego takiego nie stwierdziłem. Bez względu na płeć , liczą się tylko predyspozycje i zajmowane stanowisko. Według mnie równie dobrze można tworzyć teorie , że wysokość wynagrodzenia  mężczyzny zależy od  przyrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem to http://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co świetnie pokazuje jaki kraj kolonialny z naszej kochanej Polski zrobili.... Żeby mieć na wynajęcie mieszkania, dwie osoby w rodzinie muszę pracować. A później się dziwić, że przyrost naturalny mocno ujemny. A miało być tak pięknie po wejściu do tej zasranej unii. OSZUKALI.  
Kto teraz żyje w tradycyjnym modelu rodziny? Chyba dziewczyny "wpadkowe". W związku obie strony powinny pracować. Od kiedy poszłam do pracy, mamy z partnerem więcej pieniędzy, co za tym idzie, możemy wynająć mieszkanie. A to, że osoby samotne nie mogą wynająć mieszkania, bo w Lublinie jest drogo, to inna sprawa....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...