Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważam, że to rozwiązanie jest ok. Mam znajomego, który pracował w Hiszpanii przez kilka lat przy typowych wiatrakach i codziennie znajdował pod nimi mnóstwo martwych ptaków. Te z pewnością takich problemów nie powodują. No i można wykorzystywać na mniejszej przestrzeni. Nie mam żadnej fachowej wiedzy na ten temat, ale się zastanawiam nad infradźwiękami, które przez te turbiny mogą być emitowane, a są bardzo szkodliwe zarówno dla człowieka jak i dla zwierząt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie dziwię się - postawili testowo na stalowym szkieleciku - przy tej wysokości wiatr a już olbrzymie parcie - płyta betonowa i porządne kotwiczenie lepiej niech dadzą dane na temat wydajności - zapowiada się całkiem eleganckie źródło energii elektrycznej do tego najładniejsze jak na to reagują ptaki? w ciemnym malowaniu można by budować przed lasami takie tam gadam bzdury ale ciekawi mnie
0
Jak widać na zdjęciu, to projektanci tej konstrukcji nie mają zielonego pojęcia o statyce konstrukcji czy budowli. Jakby przyjrzeli się któremuś kratowemu dźwigowi na budowie to by może ich konstrukcja stała do dziś. Luigi Cremona przewraca się w grobie
0
Aby sie podniesc trzeba upasc , najwazniejsze poprawic konstrukcje i usunac bledy ... .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: