Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Koko Euro Spoko". Jarzębina w Warszawie. Będziemy mieli hymn na Euro 2012?

Utworzony przez midori, 2 maja 2012 r. o 16:19
Panie Śpiewaczki Jarzębinowe - macie mój głosik w kieszeni! Trzymam kciuki za dzisiejszy występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t jest poprostu zaj.... efajne raz uslyszalam i chodzi za mna bez przerwy> Drogie panie moj glos macie napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super piosenka. Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie są świetne, piosenka wpada w ucho i jest wyjątkowo oryginalna - obawiam się jednak, że konkurs wygra grupa lub wykonawca, który jest bardziej medialny i łatwiejszy do marketingu jako towar. Takie konkursy są ustawione i organizatorom chodzi o to, by grupę czy piosenkarza/rkę promować potem jako twarz banku, batonika czy papieru toaletowego. Mam podejrzenie, że Panie z Kocudzy nie poszłyby na takie "deale" i popukałyby się w czoło. Obym się mylił i oby wygrały - byłaby miła odmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piosenka ładnie, no ale nie przesadzajmy, nie ten wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy lubelszczyzny wspierajmy nasze kobietki, nie skapic smsów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym sie tu zachwycac!!1 wiocha i sloma z butow obciach wszechstronny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaccy napisał:
czym sie tu zachwycac!!1 wiocha i sloma z butow obciach wszechstronny
Masz rację, na pewno nie tobą....@ja(j)ec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na zespół z Kocudzy, Super piosenka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaccy napisał:
czym sie tu zachwycac!!1 wiocha i sloma z butow obciach wszechstronny
Czyli wg Ciebie również zespół Ino ros jak i Poparzeni Kawą wiochą zalatywał? Toż góralska muzyka również folklorystyczna jak nasza lubelska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja pierdziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale hicior to będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Świetny wynik Kocudzkich kobitek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wirzyłem - uwierzyłem w uczciwośc głsowań smsowych. Brawo dzielna ósmeko z Biłgoraja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piosenka ze wsi na lubelszczyźnie to super piosenka był jakiś bit rytmika oraz energia, a nie smuty srającego kota i wszystko na jedno kopyto. jedyna piosenka z werwą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha takie to kozackie że aż chce się tańczyć i śpiewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC SOBIESKI NAJLEPSZY!!! TE BABY ZDECHNĄ PRZED EURO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się cieszę, to był jedyny ciekawy utwór z całej dziesiątki, gratulacje !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaccy napisał:
czym sie tu zachwycac!!1 wiocha i sloma z butow obciach wszechstronny
nie rozumiem, oceniamy piosenkę na hit mistrzostw, czy pochodzenie społeczne? Jak widać liczy się kreatywność, a nie image ))) troche pokory i szacunku wobec sztuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak nie wszystko w P... jest ustawione:) wysłałem 3 smski na babki super, że wygrały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...