Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Koko Euro spoko": Za kulisami z Jarzębiną (wideo)

Utworzony przez michał, 3 maja 2012 r. o 22:05
kwas na cały las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być jeszcze gorzej jak nasi "inteligenci" zaczną przy okazji Euro promować piłkę błotną - stać ich na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że piosenka biedronki byłaby lepszym wyborem, niż te koko. Z Wilków, Maryli, Jarzębin oraz Feela, wybrałbym tego ostatniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze, że takie piosenki umacniają w świadomości europy motyw polski - skansenu europy. Wsumie dobry temat dla maturzystów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymn adekwatny do pozimu polskiego fudbolu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśląc - mimo wszystko - pozytywnie, należałoby powiedzieć, że lepsze "kokokoko" niż - na przykład - "kwakwakwakwa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziw bierze, że fornalom i wozakom piosnka się nie podoba. Rozumiem - złe wykonanie, plagiat, itp... Ale aż tak odcinać się od korzeni??? Wystarczy pojechać na targ na Ruską w Lublinie, a tam takie KOKO EURO SPOKO jest na porządku dziennym, ale jakoś nikomu nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To plagiat!!! /watch?v=LsAmMatPEY4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to bardzo intryguje. Wiele jest negatywnych opinii, również na innych forach internetowych. Skąd więc taki "sukces" akurat tej propozycji hymnu? Do tej pory spotkałam może 10 % pozytywnych ustosunkowań. A mimo to wygrali...Ja osobiście zgadzam się z głosami Forumowiczów - nie błyśniemy na Euro. Nie przemawia do mnie ten folklor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywny sport dla prymitywnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to w Lublinie mieszka około 10-15% rodowitych Lubelaków, reszta to ludzie którzy zjechcali z innych miejscowości a większości ze wsi. Nie wiem dlaczego takie pesymistyczne nastawienie do akcentów ludowych/// Mi się to podoba, lepsze niż jakiś fell, wilki czy rodowicz, oni już się pokazali są znani. A KOKO EURO SPOKO będzie jeszcze miło wspominane. A wiem napewno, że te kobiety nie zrobią nam kichy, tak jak to uczyniła Edzia Górniak z hymnem w Koreii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Dodam jeszcze, że takie piosenki umacniają w świadomości europy motyw polski - skansenu europy. Wsumie dobry temat dla maturzystów .
Skansen to nie muzyka, skansen to masz w infrastrukturze, rządzący nam go fundują. Zobacz drogi w Polsce -to jest skansen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Dodam jeszcze, że takie piosenki umacniają w świadomości europy motyw polski - skansenu europy. Wsumie dobry temat dla maturzystów .
Skansen to nie muzyka, skansen to masz w infrastrukturze, rządzący nam go fundują. Zobacz drogi w Polsce -to jest skansen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ko, ko, ko..." Instrumentaliści jak Instrumentaliści, ale wokalistki to chyba z "Szansy na sukces". Jesli Polska na EURO 2012 zagra taj jak one śpiewają, to będzie można se ino gdakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy... Jak się nie podoba to trzeba było głosować na inny utwór. Oczywiście najbardziej narzekają ci co nie głosowali na nic... Wygrała najlepsza z zaproponowanych piosenek... co w pewnym stopniu świadczy o poziomie polskiej estrady, bowiem okazuje się że Panie z zespołu ludowego potrafią nagrać coś lepszego niż pseudoartystyczny Feel, Stachursky, Rodowicz czy Wilki... Piosenka jest prosta, skoczna, kazdy- nawet obcokrajowiec ja zaśpiewa- o to chyba chodzi... A kto z nich zanuci piosenkę Feela czy Wilków??!! Shakira kilka lat temu śpiewała Waka WAka i okazało się że HIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cocas napisał:
Z tego co wiem to w Lublinie mieszka około 10-15% rodowitych Lubelaków, reszta to ludzie którzy zjechcali z innych miejscowości a większości ze wsi. Nie wiem dlaczego takie pesymistyczne nastawienie do akcentów ludowych/// Mi się to podoba, lepsze niż jakiś fell, wilki czy rodowicz, oni już się pokazali są znani. A KOKO EURO SPOKO będzie jeszcze miło wspominane. A wiem napewno, że te kobiety nie zrobią nam kichy, tak jak to uczyniła Edzia Górniak z hymnem w Koreii.
Rzeczywiście w Lublinie lubelaków jest jeszcze mniej i lubelak nie napisałby ani nie powiedzial "Mi się to podoba", tylko Mnie sie to podoba. A popluczyny po Buranowskich Babuszkach ( z podobną piosenką) utrwala w Europie i na Świecie przekonanie, że Polska to ruska prowincja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST HYMN!!! Ile mozna mówić! To jest oficjalny przebój EURO 2012, oficjalnym hymnem EURO jest pioesnka OCEANY! Według mnie LIBER powinien wygrać! A tu wiocha, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katastrofa napisał:
TO NIE JEST HYMN!!! Ile mozna mówić! To jest oficjalny przebój EURO 2012, oficjalnym hymnem EURO jest pioesnka OCEANY! Według mnie LIBER powinien wygrać! A tu wiocha, wstyd!
A ja uważam, że wstydem jest ze tacy "uczeni" jak ty chodza po ziemi i zatruwaja powietrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur, ale to Mc Sobieski powinien wygrać... Był najlepszy i zasłużył na wygraną, a jego piosenka była najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie zmieniam narodowość Jeden ciapek śpiewa że udaje chmurę która patrzy jak spada słońce i leżąc w trawie nic mu nie żal a teraz to mocherowe berety ( uwaga by ta laseczka 82letnia czasem nie zeszła na EURO 2012) śpiewają kokokoko euro spoko, jeszcze niech się ubiora w stroje kurczaczków a Hymn Narodowy niech zaśpiewa NASZA PIEŚNIARKA NARODOWA ( DAŁA POPIS SWOICH MOŻLIWOŚCI W KOREI )i wtedy dopiero będą jaja. Ludzie co wy bierzecie przecież tym biednym piłkarzom popękają brzuchy ze śmiechu ........... Kto na to głosował armia Rydzyka czy Ojca Dyrektora .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...