Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koko w Białej Podlaskiej. Lip dub studentów AWF (wideo)

Utworzony przez takiTam, 31 maja 2012 r. o 21:48
dla operatora który z ręki nakręcił prawie 7 minut i dla menagera całego eventu naprawde miło się ogląda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenci awf a ruchy jak wóz z węglem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4'17" - no niezły AWF w bikini...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co mi się podoba to to, że zebrała się fajna grupka pozytywnie zakręconych ludzi, wykonanie niestety słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, ekstra wykonanie !!! Bardzo miło się ogląda klip, gratuluje pomysłu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Trzeba przyznać, że fajnie im to wyszło, z powerem. I jakie piękne dziewczyny tam... Wow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miło się to ogląda, podkład tak bardzo nie drażni gdy się ogląda ten filmik, przyjemnie i pozytywnie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lip Dup bardzo podobny do tego który kręciła moja córka w swojej szkole ale chyba już wszystkie się podobnie kręci.Dźwięk tragiczny ledwo co słychać słowa i coś brzęczy cały czas.Faktycznie,niektóre osoby jak na AWF to ruszają się strasznie niemrawo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że wyszło to nam bardzo dobrze, zwłaszcza, że było to totalny spontan!!! Studenci i władze uczelni są dumni z tego klipu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapusta z pola = kwas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no tyle tu dziuniek a ja na polibude poszedlem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EXTRA!!!!!!!!!!! JEST FUN JEST ENERGIA JEST PASJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo pozytywnie, pozdro z Lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajni ludzie, fajny pomysł tylko mogli więcej śpiewać bo mało kto to robi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nadzwyczajnego! Młodsi robia lepiej http://www.youtube.com/watch?v=uq5uD6ENceg&feature=g-upl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej hahaha sorry po 2min wyłączyłem bo syf 20 osób ledwo się giba pfffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sympatyczny pomysł! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale shit ! marnowanie czasu i pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Krytykanci widzę swoje muszą zawsze dodać. Zróbcie coś sami a nie tylko potraficie przez net stękać! A Kolega co mówi o 20 osobach niech zobaczy końcówkę filmiku. Było nas gruboooo ponad 700. Pozdrowionka. A i jeszcze jedno - nagranie bez prób i powtórek - na totalnego spontana. AWF!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...