Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolej w święta: Brak biletów na niektóre pociągi

Utworzony przez lbn, 6 kwietnia 2012 r. o 14:24
jakims cudem udalo mi sie kupic bilet na busa do katowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z Wroclawia to zawsze, wogole nie wiem kto madry puszcza regionalny z Wroclawia do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dochodu z naszych biletów, a kolej nadal w fatalnym stanie i to się nie zmieni już nigdy - nigdy za mojego życia, a mam dopiero 16 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jechałem tym regionalnym z katowic do puław ludzie, kto taki pociąg w taką trase szykuje;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm napisał:
Ten z Wroclawia to zawsze, wogole nie wiem kto madry puszcza regionalny z Wroclawia do Lublina.
Puszczaja taki pociag bo nie maja własnych lokomotyw i prawie żadnych wagonów. To jezdza tym co mają.A pretensje prosze kierowac do rządu PO który w 2008 roku zabrał z tej firmy lokomotywy i prawie wszystkie wagony do firmy PKP Intercity. Wole jezdzic czyms takim niz żeby nie było żadnego pociagu. A jak komus nie pasuję to przeciez ma alternatywe w postaci TLK firmy PKP Intercity i może jechać innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ile dochodu z naszych biletów, a kolej nadal w fatalnym stanie i to się nie zmieni już nigdy - nigdy za mojego życia, a mam dopiero 16 lat
Myslisz ze pociagi zarabiaja na siebie??? Moze dopiero przy obłozeniu 100% Ludzie sobie nie zdają sprawe ze przewoznik kolejowy musi zapłacic za 600 km trasy np 3-4 tysiace złotych za to że po torach jedzie firmie która zarzadza torami czyli PLK. Do tego dochodzi koszt pradu, ludzi zatrudnionych , itd. Jakby np, taki autobus musiał zapłacic za przejazd takiej trasy ze 4 tysiace to by dawno przewoznicy drogowi upadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...