Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli pomału kończy się koteria i kolesiostwo ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykli pracownicy po tym wszystkim nareszcie odetchnęli zmiany powinny już nastąpić ponad 10 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjadą do Emiratów? Podobno i tak pilnowali ich interesów i byli przez Arabów opłacani. Szerokiej drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durnie i antypolacy komentarze piszą! Teraz mamy szanse na normalna robotę! Nikt nie goni do stajni w polowie nocy bo cos tam wymyślili a klacz dopiero w południe wydaje na świat źrebaka. Ty człowieku siedź przy niej i pilnuj bo "pan" dyrektor siedzi w gabinecie i niby sam czuwa.  Niechby sam zarywal noce a nie zmuszal nas. Ja tez do szkoły chodziłem i mogę napisac pare pisemke i mam rodzine co to trzeba z nimi być. A ile razy musial człowiek dwa dni robic bez ustannie bo impreza się zblizala i szefowie chcieli mieć nad tym kontrol? Nikt co u nas robil nie zaluje ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż - tylko kuni żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO TAK JAK STADNINA PADNIE TO JUŻ NIE BĘDZIECIE ZARYWAĆ NOCY TYLKO BĘDZIECIE SZUKAĆ PRACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie my zwykli pracownicy będziemy pracować jak ludzie. Już widać zmiany na lepsze. Za tamtej ekipy rządzącej tratowano mnie jak śmiecia. Teraz wiem że pracuję a nie tyram jak niewolnik. Brawo i oby tak dalej. A ci co chcą niech odchodzą niewielka strata . Już się szejki w Bejrucie o nich biją i proponują pensje 50.000 dolarów miesięcznie plus wyżywienie i zakwaterowanie w 5 gwiazdkowym hotelu :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ludzi nie zastąpionych! I dajcie już spokój z tymi stadninami, bo już nudzi ten temat. Są ważniejsze sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końmi może zajmować się każdy. Skoro rodzicem może być każdy, to czy zwierzęta mogą być ważniejsze od ludzi? Dyrektorem może być każdy kogo postawi partia. Przecież rozkazy może wydawać każdy, nawet idiota. :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ludzi niezastąpionych. Nie ma co rozpaczać. Przyjdą inni. Stadnina będzie istnieć, może lepiej. Dlaczego zakłada się, że gorzej? Podobnie jak i w wielu innych instytucjach. Przychodzą nowi ludzie z innym spojrzeniem, innymi pomysłami. Długoletnie przebywanie w jednym miejscu powoduje, że do wielu rzeczy człowiek się przyzwyczaja i nie dostrzega nieraz prostych niedociągnięć.
Czy lepiej to się przekonamy jak księgowy poradzi sobie z hodowlą na swiatowym poziomie i jakich dobierze pisowskich wspolpracownikow na miejsce tych ktorzy odeszli. W pisie podobno aż roi się od fachowcow dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie my zwykli pracownicy będziemy pracować jak ludzie. Już widać zmiany na lepsze. Za tamtej ekipy rządzącej tratowano mnie jak śmiecia. Teraz wiem że pracuję a nie tyram jak niewolnik. Brawo i oby tak dalej. A ci co chcą niech odchodzą niewielka strata . Już się szejki w Bejrucie o nich biją i proponują pensje 50.000 dolarów miesięcznie plus wyżywienie i zakwaterowanie w 5 gwiazdkowym hotelu :D :D :D
Ciebie też nastraszyli? Strata to będzie jak ceny konikow spadną i hodowcy przestaną kupować. Wowczas ty też będziesz musial szukać nowej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pomału kończy się koteria i kolesiostwo ? ;)
Stare kolesiostwo zastępuje nowe, partyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też nastraszyli? Strata to będzie jak ceny konikow spadną i hodowcy przestaną kupować. Wowczas ty też będziesz musial szukać nowej pracy.
 
Wreszcie my zwykli pracownicy będziemy pracować jak ludzie. Już widać zmiany na lepsze. Za tamtej ekipy rządzącej tratowano mnie jak śmiecia. Teraz wiem że pracuję a nie tyram jak niewolnik. Brawo i oby tak dalej. A ci co chcą niech odchodzą niewielka strata . Już się szejki w Bejrucie o nich biją i proponują pensje 50.000 dolarów miesięcznie plus wyżywienie i zakwaterowanie w 5 gwiazdkowym hotelu :D  :D  :D
Znam taką niestety już  byłą dyrektor która z upadłej instytucji dzięki swej determinacji i ciężkiej pracy uczyniła jedną z najlepszych w kraju. Wielu pracowników takich jak  ty wręcz jej nienawidziło za to że musiało zacząć pracować, porównując się do niewolników traktowanych jak śmieci bo pani dyrektor nie kłaniała się w pas i nie błagała o wykonanie obowiązku wynikających z pracy. Dziś na jej miejsce nowa władza mianowała swojego, niektórzy pracownicy są zadowoleni, nowy dyrektor nie jest wymagający, jedynie wykorzystuje wypracowane osiągnięcia poprzedniczki lecz do czasu w waszej stadninie może być lub już jest podobnie bo by cokolwiek osiągnąć niestety trzeba pracować i to ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego dziennikarza prawie wcale. Widziałem go może dwa, góra trzy razy, ale moją uwagę zwrócił jego wzrok - jakiś taki dziwny, niebezpieczny, jak nie z tego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to na pewno Polacy piszą te komentarze? Oni podochodzili specjalnie co to by zniszczyć wszystko i u Arabusów zarabiać krocie a Polakom pokazać środkowy palec. Można być wniezgodzie z rządem ale trzeba trwać na polskim posterunku i nie pomagać obcemu z konkurencji z naszymi koniami! Trener wyuczony w kraju musi sluzyc krajowi a jak wyjedzie to zabrać paszport i niech zapłaci za wyszkolenie tak jak inne sprawy!
-Oni podochodzili specjalnie - czy to na pewno Polak pisał środkowym palcem? może twoja żona tak "dochodzi"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana wg pisdu...wszystko zniszcza komuchy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadek stanu koni i to b. mocny jak klepie nasi prasa. To PO co tam specjaliści . Nie lepiej wyjechać do Araba i tam pokazać klasę. Ile jeszcze lat specjaliści różnej macści będą się ślizgać na tyłkach szaraków. A możni będą na aukcjach jedli, pili i bawili się na koszt podatników. Kilka milionów Polaków wyjechaoł za chlebem z Polski to i specjaliści od GWna końskiego mogą wyjechać. Pytanie za 5 PLN. Czy ktoś Tych specjalistów trzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa, jak prokuratura "bada" gospodarowanie to wszyscy dostają "twardych nóg", powoli powoli nie ma ludzi niezastąpionych! Nie martwcie się o zniszczenia PO was już nic zniszczyć się nie da...ale trzeba i to z zapałem kowala, młotem i to pneumatycznym walić w te zardzewiałe układy i układziki, współzalezności i zmowę, przynajmniej w państwowych firmach! Nie było lustracji, nie było ocen i kontroli , trzeba wszystko od nowa budować i to mamy wszędzie! Wszędzie kradziono i gospodarowano dla siebie nie dla firmy stadniny czy Polski. Gdzie indziej nie ma tej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie my zwykli pracownicy będziemy pracować jak ludzie. Już widać zmiany na lepsze. Za tamtej ekipy rządzącej tratowano mnie jak śmiecia. Teraz wiem że pracuję a nie tyram jak niewolnik. Brawo i oby tak dalej. A ci co chcą niech odchodzą niewielka strata . Już się szejki w Bejrucie o nich biją i proponują pensje 50.000 dolarów miesięcznie plus wyżywienie i zakwaterowanie w 5 gwiazdkowym hotelu :D  :D  :D
Widzisz jak Twoje slowa wystraszyły tz. "specjalistów"? Brawo tak trzymajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... , siądę na konia i pojadę w świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...