Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja czekam jak zrezygnuje stefaniuk, Biała "pójdzie" szybciej do przodu, zniknie cała otoczka pajęczych powiązań i nieczystych układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator prowadzi sprawę zamieszania Stefaniuka w niejasności związane z gospodarką mieszkaniową w mieście, to szuka się winnego tych zarzutów. W razie czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Dzyr to nie adwokat tylko raczej klient adwokata, kuzyn adw.Dzyra, który ponoć nie chce mieć nic wspólnego z tym młodszym specem.. pani red. nie niech się troche rozpyta zanim bzdury wypisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny prezes? a kto zrezygnował wcześniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie coś ciekawszego zaproponowano Panu Prezesowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam jak zrezygnuje stefaniuk, Biała "pójdzie" szybciej do przodu, zniknie cała otoczka pajęczych powiązań i nieczystych układów.
Czapski - panie, daj pan spokój. Nie udało się do Sejmu? Nie ma innych posadek, gdzie nie da się zabagnić króliczym pomiotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan dostał wypowiedzenie z art.52 ,póżniej zmieniono mu na porozumienie stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym się nie doszukiwał drugego dna. Był i się zmył. Dobrze, że teraz konkurs sięodbędzie. Oby się ktoś konkretny zgłosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaręba dał się również poznać w mieście jako niezłomny społecznik, tylko z jego inicjatywy w wakacje 23-08-2015 odbył się na lotnisku PIKNIK INTEGRACYJNY ŻYJMY RAZEM, jego zaangażowanie doprowadziło do udziału Moniki Kuszyńskiej, jednostki GROM, BOR i jeszcze wielu atrakcji tej imprezy. Natomiast nigdzie nie widziałam podziękowań za tą imprez skierowanych do jego osoby, chciałam jeszcze tylko przypomnieć, że impreza ta dla mieszkańców miasta i powiatu była darmowa a w jej trakcie zbierano cegiełki na wsparcie dzieci niepełnosprawnych. Proszę o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odrzuty z PSELu /Stefaniuk, Sławecki/ na pewno złapią stołek - dobre i pół roku przetrwać i brać kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym się nie doszukiwał drugego dna. Był i się zmył. Dobrze, że teraz konkurs sięodbędzie. Oby się ktoś konkretny zgłosił.
 oj jest jest drugie dno, i jeszcze dwa metry mułu koleszko... I wcale się nie zmył, ale fakt- dobrze, że konkurs bedzie, ale nie ktoś" konkretny" tylko"kompetentny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Dzyr wymieniony w artykule NIE JEST adwokatem tylko dupkiem który podszywania się . Po raz kolejny gazeta podaje nie do końca prawdziwe wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super człowiek Jan Dzyr Boże do pomoż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...