Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kołobrzeg: Zwłoki uczestniczki Sunrise Festival znalazł mąż

Utworzony przez Janina, 25 lipca 2010 r. o 21:46
wczoraj love parade a dzis sunrise festival...trzeba zakazać tych techno imprez....tylko ludzie giną....miejsca rozpusty i gwałtów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za mąż który daje żonie iść samej poznym wieczorem jeszcze w obcym miejscie . Współczuje Całej Rodzinie Ale niech On też pomyśli!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mąż mógł zostawić żonę, skoro źle się czuła, a sam sie dalej bawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przysięgał - na dobre i złe i go nie było kiedy był potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspolczucia dla.......zmarlej, za takiego meza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego znajomego parę lat temu skroili z kasy jak poszedł się odlać gdzieś w krzaki koło tego sunrisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem fanem muzyki elektronicznej m. in. techno ale na Sunrise nigdy nie pojade chodź chciałbym, chodzi o to że zjeżdża się tam chamstwo, napigułowani dresiarze i zwykli bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak na obchodach Grunwaldu prawdopodobnie ten sam cham pobił i zgwałcił w tym i w tam tamtym roku kobietę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nigdy nie zostawił żony samej o 3 nad ranem. Nigdy nie puścił bym jej samej gdzieś na jakiejś imprezie wśród pijaków, narkomanów i chamstwa. Tyle poyebów jest na świecie że naprawdę trzeba uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super mąż - ona źle się czuje (może jej ktoś czegoś dosypał?) a on zostaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tabletka gwałtu tak kończą puste baby,trochę alkoholu i lecą za byle frajerzyno a skutki wiadome
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam wypowiedz Leszka Dokowicza o muzyce techno.... http://rzymskikatolik.blox.pl/2010/07/Leszek-Dokowicz-o-swiecie-muzyki-techno.html i do posluchania... http://xkappax.wrzuta.pl/audio/3mXP2tGLJMP/leszek_dokowicz_-_zycie_-_nawrocenie_-_zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z techno to ten festiwal niewiele ma wspólnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tańcz głupia tańcz swoim życiem się baw " i ty mężu który zostawiasz żonę w potrzebie też się baw i wy wypłochy z Duisburga którzy za widok gołej dupy poświęciliście swoje życie-na złość rodzinom ? "Róbta co chceta" a mnie to gó*no obchodzi....tylko oby to gó*no nie pchało mi się pod nogi,co robi obecnie-i ani obejść ,ani wdepnąć. Uczciwy człowiek boryka się z prawem a ta szumowina ma ochronkę w postaci jakiejś tam Fundacji Praw Człowieka. Uczciwego człowieka powinna bronić konstytucja a nie kupa wykolejeńców zwanych "obrońcami"-----czego ,bo nie może mi przejść przez gardło,kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem starym pierdzielem,ale za to co dzieje się na takich imprezach powinni sku***eli wieszać za łby.Gdybym znalazł u kogoś narkotyki to od razu kulka w łeb.Osobiście nie boje się takich cwaniaków.Szkoda kobiety,ale widać że i mąż też bez winy nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dziwne ze sam ja puscil wiemy przeciez co sie tam toczy niebyl yba taki glupi no i sam ja odnalazl po sprawie smierdzi mi to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojego skarba nie puszczalem samego nawet na linie do kibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męża NIE BYŁO na tej imprezie. Prosiłem o sprostowanie ale widzę, że autor to olewa. Nie zostawił jej, po prostu nie było go na tej imprezie. Była z kolegami i koleżankami i to właśnie żaden z nich jej nie odprowadził i nie zadzwonił się dopytać czy doszła do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołobrzeg to piękne miasto. Popularne, ale nie przereklamowane. Tak przynajmniej uważam. I polecam: http://apartamenty24kolobrzeg.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...