Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant wysyła lubelskich policjantów na naukę języków obcych

Utworzony przez lotnik, 19 kwietnia 2010 o 21:51
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lotnik napisał:
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.
Ja znam bioegle , Trzy Języki ,Jestem bezrobotny .Ciekawie kto mnie przyjmie na etat?
0
lotnik napisał:
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.[/quote] 2000000/750= 2666 zł. Kurs ma trwać 4 semestry czyli dwa lata. Plus z tego co zrozumiałem obejmować nie jeden a trzy języki. Jak dla mnie więc te 2700 zł raczej są w cenie rynkowej. A ja znam wiele osób które mają różne zaświadczenia i certyfikaty a angielskiego i tak nie znają. Niestety to, że ktoś radzi sobie na teście czy zna wszystkie czasy w angielskim nie oznacza, że będzie się potrafił nim dobrze posługiwać. Dla mnie znajomość języka można sprawdzać tylko poprzez rozmowę(konwersację w danym języku), ewentualnie czytanie i pisanie prawdziwych tekstów ale zazwyczaj to jest test słownikowy. [quote name='Gość-' post='268803' date='19.04.2010, 23:12:18']Ja znam bioegle , Trzy Języki ,Jestem bezrobotny .Ciekawie kto mnie przyjmie na etat?
Spróbuj pójść do policji... Tylko maturę musisz wcześniej zdać
0
..i juz za rok na radiowozach bedzie pisalo POLICE , i kazdy pojicyant zrozumie GOOD JOB Panowie komendanci !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: