Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisja Etyki upomniała Palikota za "małpkę"

Utworzony przez Chłop Polski, 15 lipca 2009 o 23:22
On ma komisję daleko tam gdzie i nas wszystkich-NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ .W DZISIEJSZEJ POlsce PRAWO W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW DOTYCZY WYŁĄCZNIE LUDKÓW NATOMIAST PALIKOTÓW W CZĘŚCI WYŁĄCZNIE PRZYWILEI.DZISIAJ KIEDY JUŻ MAM DUŻO LAT ZROZUMIAŁEM CO CHCIAŁ MI PRZEKAZAĆ DZIADZIO KIEDY MÓWIŁ "DEMOKRACJA PO POLSKU TO TAKA ku***".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłop Polski napisał:
On ma komisję daleko tam gdzie i nas wszystkich-NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ .W DZISIEJSZEJ POlsce PRAWO W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW DOTYCZY WYŁĄCZNIE LUDKÓW NATOMIAST PALIKOTÓW W CZĘŚCI WYŁĄCZNIE PRZYWILEI.DZISIAJ KIEDY JUŻ MAM DUŻO LAT ZROZUMIAŁEM CO CHCIAŁ MI PRZEKAZAĆ DZIADZIO KIEDY MÓWIŁ "DEMOKRACJA PO POLSKU TO TAKA ku***".
dzięki za gwiazdki po ku***-dziadzio też nie przeklinał,ale w tym przypadku takiego słowa użył.
0
Jakie "małpki"? Jakaś niedouczona małpa dziennikarska nazwała małą buteleczkę z wódką "małpką" i przyjęło się. "Małpka" to kiedyś była butelka o pojemności 0,375 l, takie coś między połówką a ćwiartką.
0
DEKLARACJA - pełnej szczęśliwości BOGATYCH POlakow, MIESKAŃCÓW DWORKÓW i KASZANKOWYCH POtworów MY BOGACI STUDENCI, EMERYCI I RENCIŚCI ORAZ DZIENNIKARZE tvn ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ DO DOBROWOLNEGO WPŁACANIA NA partię władzy donalda tuska PO 10000 ZŁ I W ZAMIAN NIE OCZEKUJEMY STANOWISKA DYREKTORA W LUBELSKIM RATUSZU LUB DOTACJI W WYSOKOŚCI ok. 500 000 000 ZŁ BO W DOBIE KRYZYSU BYŁABY TO niegodziwość ULOBIONE SŁOWO donalda tuska. A WSZYSTKIM POlitykom Z PeO PRZYSŁUGUJE DARMOWY WIKT I OPIERUNEK W WILLACH I TO WSZYSTKO W IMIĘ DOBRA WSZYSKICH POlaków BEZ OBŁUDY I hiPOkryzji. BO TO SIĘ IM NALEŻY PO TRUDACH GRY W PIŁKĘ LUB POdrózach ŻYCIA. A NAM BOGATYM EMERYTOM I RENCISTOM WYSTARCZA 600 zł NA LUKSUSOWE ŻYCIE W BLOKU Z CZYNSZEM ok 400 ZŁ. jakby BOGATEMU EMERYTOWI lub RENCIŚCIE ZAŁATWIĆ TAKĄ POsadę CIECIA I RZECZNIKA RZĄDU to mugłby odłożyć miesięcznie 600 zł. to przez rok by uzbierał na URLOP W DOLOMITACH.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: