Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komorowski o upamiętnieniu "ofiar Żołnierzy Wyklętych". Wpadka w Pałacu Prezydenckim

Utworzony przez wasza mać, 2 marca 2015 r. o 10:51
Ten typ tak ma , że jak otworzy gębę to od razu jest wpadka. Albo wspinaczka na meble albo brednie. Ale to wina Japończyków jak przyznał towarzysz Nałęcz. A wszyscy obrońcy bredzisława wyszli na durniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj i słuchaj , prezydent dobrze powiedział ,że były tez ofiary w drugą stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak słucham Komorowskiego to w jego wypowiedziach brakuje mi :,,teraz to mogę podać panu nogę,,jestem za obniżką towarów o 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST BYŁO BARDZO DUŻO OFIAR  ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakiej formacji służyli ci "żołnierze wyklęci", bo z tego co mi wiadomo to AK rozwiązano dużo wcześniej ? Zajmowanie się bandytyzmem nawet przeciwników politycznych nie jest żadnym bohaterstwem !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj i słuchaj , prezydent dobrze powiedział ,że były tez ofiary w drugą stronę
Zwykła pisda !!!  nie czytam,nie słucham POlszewików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła pisda !!!  nie czytam,nie słucham POlszewików.
bo jesteś niewyżytym zboczeńcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fanem Pana Prezydenta, ale nawet on od czasu do czasu coś uczciwie powie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jesteś niewyżytym zboczeńcem
a ty masz paszport ZSRR czy tak po prostu ślepo zakochana w Bredzisławie Kompromitowskim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza, chciał się przypodobać i jednym i drugim 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest(???)  - jak plotkują niektórzy - protegowanym(?) albo obrońcą(?) WSIarzy i postesbeckiego truchła, to takie zobowiązanie jest logiczne. Jeśli jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych żołnierzy wyklętych – mówił prezydent.
  Ot - i dobrze powiedział! Mądrego to i przyjemnie posłuchać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle palnął głupotę., ale czego można się po tej niedorajdzie, wnuku czekisty i zięciu ubeków spodziewać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty masz paszport ZSRR czy tak po prostu ślepo zakochana w Bredzisławie Kompromitowskim??
 " ONA "  jak i  "ON " przyjacielu to nasza czerwona SPUŚCIZNA po CCCP,mam tylko nadzieję że się już kończą, całe to czerwone,komunistyczne bydło w końcu przejdzie do lamusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle palnął głupotę., ale czego można się po tej niedorajdzie, wnuku czekisty i zięciu ubeków spodziewać?
Nie cierpię,wiecznie gafa za gafą i koszula wiecznie upier dolona rosołem,co on Qurwa domu nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten gość potrafi powiedzieć cokolwiek sensownego? Jego polszczyzna to śmiech na sali - Bronisław "Bul" Komorowski :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...