Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komorowski o upamiętnieniu "ofiar Żołnierzy Wyklętych". Wpadka w Pałacu Prezydenckim

Utworzony przez wasza mać, 2 marca 2015 o 10:51
Ten typ tak ma , że jak otworzy gębę to od razu jest wpadka. Albo wspinaczka na meble albo brednie. Ale to wina Japończyków jak przyznał towarzysz Nałęcz. A wszyscy obrońcy bredzisława wyszli na durniów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czytaj i słuchaj , prezydent dobrze powiedział ,że były tez ofiary w drugą stronę
0
jak słucham Komorowskiego to w jego wypowiedziach brakuje mi :,,teraz to mogę podać panu nogę,,jestem za obniżką towarów o 100%
0
TAK JEST BYŁO BARDZO DUŻO OFIAR  ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
0
A w jakiej formacji służyli ci "żołnierze wyklęci", bo z tego co mi wiadomo to AK rozwiązano dużo wcześniej ? Zajmowanie się bandytyzmem nawet przeciwników politycznych nie jest żadnym bohaterstwem !!! 
0
Czytaj i słuchaj , prezydent dobrze powiedział ,że były tez ofiary w drugą stronę
Zwykła pisda !!!  nie czytam,nie słucham POlszewików.
0
Zwykła pisda !!!  nie czytam,nie słucham POlszewików.
bo jesteś niewyżytym zboczeńcem
0
Nie jestem fanem Pana Prezydenta, ale nawet on od czasu do czasu coś uczciwie powie...
0
bo jesteś niewyżytym zboczeńcem
a ty masz paszport ZSRR czy tak po prostu ślepo zakochana w Bredzisławie Kompromitowskim??
0
Kampania wyborcza, chciał się przypodobać i jednym i drugim 
0
Jeśli jest(???)  - jak plotkują niektórzy - protegowanym(?) albo obrońcą(?) WSIarzy i postesbeckiego truchła, to takie zobowiązanie jest logiczne. Jeśli jest...
0
(...) o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych żołnierzy wyklętych – mówił prezydent.
  Ot - i dobrze powiedział! Mądrego to i przyjemnie posłuchać!
0
Jak zwykle palnął głupotę., ale czego można się po tej niedorajdzie, wnuku czekisty i zięciu ubeków spodziewać?
0
a ty masz paszport ZSRR czy tak po prostu ślepo zakochana w Bredzisławie Kompromitowskim??
 " ONA "  jak i  "ON " przyjacielu to nasza czerwona SPUŚCIZNA po CCCP,mam tylko nadzieję że się już kończą, całe to czerwone,komunistyczne bydło w końcu przejdzie do lamusa.
0
Jak zwykle palnął głupotę., ale czego można się po tej niedorajdzie, wnuku czekisty i zięciu ubeków spodziewać?
Nie cierpię,wiecznie gafa za gafą i koszula wiecznie upier dolona rosołem,co on Qurwa domu nie ma ?
0
Czy ten gość potrafi powiedzieć cokolwiek sensownego? Jego polszczyzna to śmiech na sali - Bronisław "Bul" Komorowski :P
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: