Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompletnie pijany zatrzymany do kontroli. Zaoferował policjantom 2 tys. złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 o 09:49 Powrót do artykułu
No no nie tak szybko, sądy mamy łaskawe dla POprawnych politycznie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za to sędzia nie pogardzi...
0
W sądzie powie że wracał z manifestacji w obronie demokracji to mu odpuszczą
0
Jak się okazuje, to na bocznych też stoją.
0
no to gościu juz się napiłeś ...teraz zostanie do picia woda z kranu.I te wspołne kompiele ,poawanie mydła może czegoś nauczą.
0
znowu kupili materiał z *** bo podpisany jest 112 lublin nieźle nieźle
0
POMROCZNOŚĆ JASNA??
0
Coś wam się pochrzaniło. Dlaczego materiały z Lublina umieszczacie w dziale Puławy?
0
TAKIM IDIOTOM POWINNO ZABIERAĆ SIĘ PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO.A PONADTO POWINIEN ZOSTAĆ PRZYKŁADNIE SPAŁOWANY.
0
Ty ofermo z 11:25 ale masz problemy. Nie pytaj bo i tak nie zrozumiesz. Włącz sobie radio Maryja i pomódl się o zdrowie bo na rozum to już za puzno.
0
Widać dał za mało, bowiem każdy ma swą cenę.
0
Za taki wyczyn gość powinien stracić prawo jazdy raz na zawsze, do tego w pakiecie kary powinna się znaleźć kasacja samochodu i obligatoryjna 2 letnia odsiadka i rzecz jasna podanie do publicznej wiadomości jego danych.
0
2.7 to nie pijany tylko podpity ja na kacu tyle mam
0
Takie kary pozbawienia prawa do prowadzenia można jeszcze sobie skrócić przez założenie blokady alkoholowej Interlock Lion ale nie wiem czy taka opcja dostępna jest we wszystkich przypadkach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: