Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu 1% podatku?

Utworzony przez Natalia, 13 lutego 2014 r. o 12:39
Witam,   chciałabym podzielić się z Wami historią o ludziach wielkiej wiary, którzy otwierają swe serca każdego dnia, walcząc o uśmiechy na twarzach chorych dzieci. Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom pomocdzieciom.eu podbiła moje serce. Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji.   Chciałabym zaapelować również do tych z Was, którzy jeszcze się nie rozliczyli i wciąż mogą przekazać 1% podatku. Wejdź na stronę internetową Fundacji, gdzie został udostępniony nieodpłatny program do rozliczania PIT przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych, jak i biur księgowych.   Wierzę, że mój 1 % jest cegiełką, która buduje fundament szczęścia, a Ty?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze no ja mam już zaufaną i sprawdzoną fundację L'Arche-pomagającą osoby z niepełnosprawnością intelektualną...Jeju, jest tak dużo potrzebujących...oby tylko jeszcze więcej ludzi pamiętało o tym 1%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze no ja mam już zaufaną i sprawdzoną fundację L'Arche-pomagającą osoby z niepełnosprawnością intelektualną...Jeju, jest tak dużo potrzebujących...oby tylko jeszcze więcej ludzi pamiętało o tym 1%!
a jak oni niby pomagają.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak oni niby pomagają.....?
Prowadzą domy, w których osoby z niepełnosprawnością mieszkają z asystentami.Tam razem współżyją, mają wspólne obowiązki, zabawy itp :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wolisz dowiedzieć się jak konkretnie to wygląda to zachęcam do przejrzenia ich profilu na fejsie, można ich znaleźć pod L'Arche Polska :) dużo można tam zobaczyć i nieco się wciągnąć ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...