Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Madonny Warszawa: relacja, zdjęcia, wideo

Utworzony przez wiki, 16 sierpnia 2009 r. o 09:04
Madonna i jej fani pobili rekord w stosunku ilości fanów, a Glempowskiej pielgrzymki jasnogórskiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wzmianka o pięcioosobowej demonstracji na koncercie zorganizowanej przez Debiskopat Polski ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w tym kraju są tylko katolicy? Kto chciał to poszedł na koncert. Z jeżeli chodzi o tych co byli to was zrobiła w konia jak wielu innych gwiazdeczek. Odwaliła. Kasiorę wzięła i pojechała mając was w d****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na koncercie... nie tylko ja .... 80000 ludzi.... mohery... 80000... jestem suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper zadowolona. Madonna to profesjonalna artystka. Ktoś, kto zna angielski wie, że w tekstach piosenek nie ma nic obrażającego dla wyznawców jakiejkolwiek wiary... Najwięcej złego wobec wydarzenia muzycznego zrobiły zakute w nienawiść mohery, pod przywództwem szumowin, które prawdziwemu klerowi chodnik przed stopami powinny zamiatać. Wśród kleru (tak jak w każdej pracy są profesjonaliści i byle co) są wspaniali ludzie, trzon i opoka wiernych... a w Polsce szumowina rządzi. Gdzie inteligencja?, gdzie promowanie w mediach autorytetów? gdzie Ci księza i siostry, którzy mają naprawde wiele do powiedzenia i przekazania??? Protestować to można przeciw wojnie a nie przeciw koncertowi....Polacy... moi rodacy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miałam biletu. chciałam zobaczyć ile bd. ludzi itp. 80 000 to było tylko tych co mieli bilety a liczycie tych co nie mieli i stali przed lotniskiem? to jest napewno drugie tyle... albo przynajmniej połowa!. nie liczyłam że się dostane bo było tam 5 bramek w których sprawdzali bilety... słyszałam tylko ją i widziałam dwie wielkie litery "M". <3. podziwiam ją za to że zaszła w swojej karierze tak daleko... . . Olla,13 lat. jkc. to "olka913@op.pl". Bay. <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra. napisał:
nie miałam biletu. chciałam zobaczyć ile bd. ludzi itp. 80 000 to było tylko tych co mieli bilety a liczycie tych co nie mieli i stali przed lotniskiem? to jest napewno drugie tyle... albo przynajmniej połowa!. nie liczyłam że się dostane bo było tam 5 bramek w których sprawdzali bilety... słyszałam tylko ją i widziałam dwie wielkie litery "M". <3. podziwiam ją za to że zaszła w swojej karierze tak daleko... . . Olla,13 lat. jkc. to "olka913@op.pl". Bay. <3
Wszędzie pełno tych spamerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koncert Madonny rozpoczął się ok. 21.30." dodano: wczoraj, 21.00. coś tu chyba jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
khemmm.... sorry ale jak dla mnie to nie jest żadna wielka artystka - zwykła fryzjerka, starsza pani która nie może pogodzić się z upływem czasu - dziwka bez szkoły - całą karierę opierała na dawaniu dupy - początek kariery - nie ma co! Wielka mi skandalistka - skandal jest potrzebny jak maleje zainteresowanie... żałosne :/ Poza tym sorry - ona nie ma głosu - tak samo jak nie mają gustu ci, którzy słuchają popu - muzyka dla mas ... ble...!!! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka z niej madonna jak z koziej dupy trąba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he dając tylko dupy nie utrzymała by sie 25 lat na topie....pomyśl czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...