Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konie polityka i szefa Radia Parada żyły w makabrycznych warunkach

Utworzony przez kiki, 21 sierpnia 2009 r. o 20:09
szok, skandal.... i znów bestii się upiecze... przerażająca jest moja ojczyzna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dary? Konie powinny trafić do najdroższej kliniki a kosztami obciążyć właściciela. Mamy takich doskonałych komorników że bez problemu wyegzekwują całą należność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to szok.W mojej rodzinie od kilku pokoleń istnieje zasada "CZłOWIEKA MOżNA POZNAć PO TYM JAK TRAKTUJE ZWIERZęTA" Dobry Bóg patrzy z góry,przyjdzie dzień gdy postawi pod nim kreskę i podsumuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST POPIERAM PANA ADAMA !!!!!GDZIE KOMORNIK !!!!NO PANIE POLITYKU ZROBILAM BYM TAK SAMO Z PANEM JAK PAN Z BIEDNYMI KONMI A!!!PYTAM SIE A RODZINA BYLA CO KLAPKI NA OCZKACH MIALA I NIE NIE WIDZIALA .BOG WSZYSTKO WIDZI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD czyli POgrobowcy PZPR byli znani z tego że nie POzwalali ludziom normalnie POżyć. Teraz jak widać nie POzwalają POżyć godnie zwierzętom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziada w gówna wrzucić i niech zdycha!!! Kolejny przykład tragicznego traktowania zwierzątek!!! I co mu zrobią??? Pewnie wybierze sobie kare jak ten co psinie łape odrąbał!!! Albo jeszcze mniej bo to przecież struktury polityczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna sprawiedliwa kara dla tego idioty to ubrać jego w taki za ciasny kantar wsadzić w gówno i niech on sobie tak posiedzi przez jakiś czas wtedy może w końcu by dotarło co zrobił tym biednym konikom i poczuł to samo co czuły one. SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz, coś tu nie gra..przecież to ten właściciel tego rancza i koni powinien za to zapłacić!!! Może udzjdzie mu to na sucho???? No ludzie, takie rzeczy to tylko w Polsce mogą się dziać! tragedia - jest winowajca a winny bezkarny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE CHAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikt wcześniej nie wiedział o tej sytuacji? t
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konik napisał:
Zaraz, zaraz, coś tu nie gra..przecież to ten właściciel tego rancza i koni powinien za to zapłacić!!! Może udzjdzie mu to na sucho???? No ludzie, takie rzeczy to tylko w Polsce mogą się dziać! tragedia - jest winowajca a winny bezkarny...
dlaczego nic się nie mówi o karze dla biznesmena "od siedmiu boleści " - wsadzić go w te gówno i trzymać aż .......... . Biedne to nasze państwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.radio-parada.pl/ to strona stacji, ani slowa tam o tych koniach. Jakis haker powinien wrzucic im te zdjęcia i artykuł na główną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ALE CHAM
http://miasta.gazeta.pl/lodz/51,35136,6952807.html?i=0 zdjęcia wspaniałych, szlachetnych i jakże ufnych człowiekowi koni arabskich...czym zawiniły? nie do uwierzenia jest to, że nikt wcześniej nie zareagował...chyba oprócz właściciela ktoś jeszcze musiał wiedzieć co tam się dzieje...tylko jak zwykle "nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał"... podpisuję się pod propozycjami ukarania tego sku... jakie padły powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistka napisał:
http://miasta.gazeta.pl/lodz/51,35136,6952807.html?i=0 zdjęcia wspaniałych, szlachetnych i jakże ufnych człowiekowi koni arabskich...czym zawiniły? nie do uwierzenia jest to, że nikt wcześniej nie zareagował...chyba oprócz właściciela ktoś jeszcze musiał wiedzieć co tam się dzieje...tylko jak zwykle "nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał"... podpisuję się pod propozycjami ukarania tego sku... jakie padły powyżej
zresztą, co ja gadam, KAŻDY koń powinien być godnie traktowany przez człowieka :/ zwierząt takiemu nie było szkoda, dziwne tylko że nie żal mu było kasy...toż to kupa pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten..........mam trudności z określeniem to coś,bo to nie może człowiek i istota myśląca.Powinien dostać do oglądania kratki i to co najmniej 2 lata tj.730 dni i ani dnia krócej. Mam też świadomość ,że "czerwona palestra" weźmie towarzysza w obronę i zbytniej krzywdy zrobić mu nie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI -Ktoś od Was nie potrafi logicznie rozumować-Wartość koni+dopłaty unijne+majątek dotychczasowego właściciela nie wystarczą na zabiegi?.Rozumięm,że konie chcecie wyleczyć za datki i oddać je już w dobrym stanie temu czerwonemu zwyrodnialcowi aby dalej mógł się nad nimi znęcać? Jeżeli ma się to ułożyć w jakąś logiczną całość-to ja wyleczę jednego konia pod warunkiem,że kiedy już będzie w dobrym stanie,będzie bez dopłaty stanowił moją własność. Malutka notka i w ciągu trzech dni z pieniążkami jestem na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jak to możliwe że ktoś tak okrytny jak właściciel powyższego radia chodzi po tym swiecie i karmi swoje dupsko nie zwracając uwagi na tragedię i krzywdę jaką sam wyrządza zwierzętom, które nawet nie potrafiią się bronić. Tordaio jest na mojej czarnej liście i będę się codziennie modlić o karę największą z możliwych aby spotkała tych którzyna to zasługuję, wierzę w to że będą się samrzyć w nieszczęsćiu bolu i biedzie dopóki nie odkupią swoich win ktorych i tak nie da się dokupić bo zdroia i życia zwierzętom nikt nie zwróci. Ciekawe jak by skomleli ci tchorze gdyby sami znaleźli się w takiej sytuacji, tchórze wszystko wróći do nich ze zdwojoną siłą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gdybym miała słuchać tego radia to tak jakbym się godziła na nakarmienie takiego podłego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO JESTES TAKI POINFORMOWANY TO CZEMU SLOW NIE PRZEOBRAZISZ W CZYN, WIESZ WIĘCEJ ZRÓB COŚ ZAREAGUJ, TYM KONIOM NIE JEST POTZREBNY TWOJ JĘZYK I NARZEKANIE, JEŚLI TAK WIELE WIESZ TO ZNACZY ZE MOZESZ ZROBIĆ WIĘCEJ, RYBA W WODZIE TO TAK JAK TY NA FORUM NIKT NA TO NIE ZAREAGUJE KON SIE NIE NAJJE ANI NIE WYLECZY, JESTES TRAKI ODWAŻNY RUSZ SIĘ I POKAŻ TO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ SKORO JESTES TAKI POINFORMOWANY TO CZEMU SLOW NIE PRZEOBRAZISZ W CZYN, WIESZ WIĘCEJ ZRÓB COŚ ZAREAGUJ, TYM KONIOM NIE JEST POTZREBNY TWOJ JĘZYK I NARZEKANIE, JEŚLI TAK WIELE WIESZ TO ZNACZY ZE MOZESZ ZROBIĆ WIĘCEJ, RYBA W WODZIE TO TAK JAK TY NA FORUM NIKT NA TO NIE ZAREAGUJE KON SIE NIE NAJJE ANI NIE WYLECZY, JESTES TRAKI ODWAŻNY RUSZ SIĘ I POKAŻ TO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.radio-parada.pl/ to strona stacji, ani slowa tam o tych koniach. Jakis haker powinien wrzucic im te zdjęcia i artykuł na główną.
to radio powinnio zniknąć z powierzchni a ten kto ma sumienie niech przełączy się na inne i ten kto ma sumienie niech tam w końcu coś o tym napise ae własna d*** jest oczywiście ważniejsza niż dobro zwierząt prawda bo człowiek to jests zwierzę to jest dopiero zwierzę bez skrupułow a mówi się ze na jmądrzejsze obleśny obleśne typ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...