Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby szanowna "nauczycielka" przeczytała nowe rozporządzenie ze zrozumieniem to by rodzicom tych bzdur nie opowiadała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wf-y we współczesnym wydaniu do dziadostwo!. Śmiech na sali, jedni przynoszą zwolnienia inni lecą sobie jak trzeba. Nauczyciele od sportowych doznań w szkole to pomyłka - nic nie robią kompletnie to nie nauczyciele tylko instruktorzy. Nie mają nic wspólnego z pracą przy tablicy i tak winni być traktowani. POlska w wydaniu obecnym to szokująco-krocząca pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prości ludzie w prostym kraju , uważający siebie za inteligencję !!!Zamiast wf-u powinny być utworzone SKS - y, jak było za socjalistów. Tak jak szanowny pan Pudzianowski nie będzie dobrym skoczkiem narciarskim, tak i szanowny pan Małysz nie będzie dobrym zawodnikiem Kick-boxingu !!! Rozwijajcie w ludziach ich talenty , a nie sprowadzajcie wszystkiego tylko do etatu i przepchania tego swojego marnego życia !!! Jest też grupa typowych asportowców w każdej dziedzinie !!! Tacy niech uczą się historii sportu i piszą z tego klasówki !!! To o wiele bardziej postępowe niż wszystkie wasze śmieszne reformy razem wzięte, które są warte funta kłaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jasne ! Kto będzie odpowiadał za dopuszczenie do ćwiczeń na lekcji w-f dziecka chorego na płuca, albo z innymi schorzeniami neurologicznymi, których nie widać a są. Może szanowna Pani zezwoli uczniowi choremu na padaczkę kopać piłkę - przecież nogi ma zdrowe. W każdej dziedzinie potrzebny jest rozsadek , a pycha chodzi przed upadkiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszystko co rząd Jewy Kłopacz robi, powstaje na zasadzie - mówimy jedno, robimy drugie. Boże, za co ta plaga na Polskę spuszczona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac karte nauczyciela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko miało problemy kardiologiczne więc nie mogło wykonywać niektórych ćwiczeń i brać udziału w grach i zawodach, mimo to aby nie pozbawić możliwości ćwiczenia otrzymała zaświadczenie o zwolnieniu z ćwiczeń wysiłkowych, okazało się to wielkim problemem z samym określeniem które to ćwiczenia wysiłkowe i ocenianiem, bo gdy były biegi to albo miała biec ile da rade albo jedynka bo nie biegła, dla tego zmuszona byłam poprosić lekarza aby miała całkowite zwolnienie z wuefu. Jeśli nauczyciel ma sam decydować kogo z czego zwolnić to cieszę się że moje dziecko już nie chodzi do szkoły, bo po takiej jednaj decyzji nauczyciela i zapewnieniem mojego dziecka że da radę i że się dobrze w tym momencie czuje, bo chciała piątkę, moje dziecko mało nie umarło, nie winie nauczyciela lecz system edukacji, i pomysły odgórne. Wielu uczni jednak jest zwalnianych na żądanie rodziców, dlatego zwolnienia powinni wydawać specjaliści u których leczą się dziecko a nie lekarze rodzinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że "nauczycielka-" znamienny ten cudzysłów przeczytała rozporządzenie ministerstwa ze zrozumieniem. Nie chodzi o to czy nowe rozporządzenie było głupie czy nie, tylko o to ,że już we wrześniu dodano do niego stare. Czemu to miało służyć?A jak jakiś nauczyciel odważy się zabrać głos to od razu wylewa się na niego wiadro pomyj, odbiera się kartę nauczyciela ( ciekawe, czy społeczeństwo dokładnie wie co ona zawiera) i wylicza liczne krzywdy jakie wyrządzają ich dzieciom. Ja też nie kochalam nauczycieli jako dziecko, dopiero jak przepracowałam wiele lat w tym zawodzie, docenilam ich trud. Więcej empatii a mniej jadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasady zwalniania z w-f ukazały się wraz z nowym rozporządzeniem już w sierpniu i ta pani wykazała kompletną indolencję bo nic nie stało na przeszkodzie, żeby najpierw przeczytać a potem informować... okazuje się, że bez info ministra nie darady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men się z niczego nie wycofało bo w rozporządzeniu już od 10 czerwca jest napisane , że są 2 sposoby zwalniania , tyle , że nauczycielka , jak widać woli czytać strony internetowe jak m.in. ta które wypisywały bzdury na temat zwolnień , zamiast rozporządzenia , bo w rozporządzeniu nic nie zostało zmienione i od początku było napisane to o czym jest napisane teraz . ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...