Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs KRUS: Główna nagroda to ciągnik

Utworzony przez true, 11 lutego 2012 r. o 12:13
Znajac krus i psl, ten ciagnik juz ma wlasciciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo wydawać pieniążki na nagrody gdy sponsorem jest reszta społeczeństwa finansująca tą instytucję w wys.16,7 mld pln.Dziękuję wam chłopki roztropki że mogę was sponsorować a nie np.służbę zdrowia gdzie brakuje na leczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagroda główna 30-stka na 4 koła napęd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Łatwo wydawać pieniążki na nagrody gdy sponsorem jest reszta społeczeństwa finansująca tą instytucję w wys.16,7 mld pln.Dziękuję wam chłopki roztropki że mogę was sponsorować a nie np.służbę zdrowia gdzie brakuje na leczenie .
a ja muszę wspólnie z całym społeczeństwem do twojego ukochanego ZUS-u dopłacać 64 mld , ale to już nazywa się sprawiedliwość społeczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam trzech kandydatów pewniaków,którym są bezwzględnie potrzebne pieniądze,albo ciągniki..To są wzorowi rolnicy:1/Sławomir Sosnowski-vice marszałek/PSL/ ,2/Marian Starownik-kandydat na vice wojewodę/PSL/,3Jan Łopata-poseł/PSL/.Czy lepszych w KRUS-ie znajdą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viva napisał:
a ja muszę wspólnie z całym społeczeństwem do twojego ukochanego ZUS-u dopłacać 64 mld , ale to już nazywa się sprawiedliwość społeczna
Uderz w stół a nożyce się odezwa.Coś mi się zdaje że akurat Ty do tego "ukochanego" ZUS-u to nie dopłacasz.Ciągnika pewnie nie wygrasz bo gospodarstwo masz na papierze- wystarczy 1 ha ziemi.Korzystasz natomiast z tego co poprzednie pobierające emerytury pokolenia wytworzyły płacąc wtedy składki na swoje w przyszłości zabezpieczenie.Nie jest winą tych ludzi że majątek ten roztrwoniono i nagle niektórzy stali się milionerami a inni jak kiedyś oszczędzali tak oszczędzają i dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha... konkurs w KRUS... wszystkie konkursy są ustawiane w KRUS, ARimR itp wszędzie gdzie siedzi samo polityczne bydło! Możecie mnie cmoknąć za ten komentarz ale zarazem bedziecie musieli cmoknąć NIK, który ogłosił przedwczoraj wykaz nieprawidłowości przy konkursach państwowych! Gratuluje KOledze ktory sypnął nazwiskami w komentarzu... jak coś to mam kilka nazwisk w zanadrzu! Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Uderz w stół a nożyce się odezwa.Coś mi się zdaje że akurat Ty do tego "ukochanego" ZUS-u to nie dopłacasz.Ciągnika pewnie nie wygrasz bo gospodarstwo masz na papierze- wystarczy 1 ha ziemi.Korzystasz natomiast z tego co poprzednie pobierające emerytury pokolenia wytworzyły płacąc wtedy składki na swoje w przyszłości zabezpieczenie.Nie jest winą tych ludzi że majątek ten roztrwoniono i nagle niektórzy stali się milionerami a inni jak kiedyś oszczędzali tak oszczędzają i dziś.
panie redaktorze jest Pan dyletantem. pozdrawiam wszystkich obiektywnie myśliących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład, jak to wież bawi się i żeruje na "miastowych", 90% budżetu KRUS, pokrywane jest z naszych podatków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...