Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs: Najlepszy rolnik pilnie poszukiwany

Utworzony przez Chełmianin N, 19 marca 2013 o 15:26 Powrót do artykułu
spam
Ostatnio edytowany 21 lipca 2013 o 19:17
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale polemika:) ---------- http://www.hotelpolesie.pl/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli najlepszy poszukiwany to należy z tym się zgłosić do Hetmana Lubelskiego i on wskaże,który rolnik z PSL-u jest najlepszy!!!Tylko członkowie/oczywiście zaufani/ z PSL-u mogą być najlepszymi rolnikami!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Można używać nazwy Lubelszczyzna w odniesieniu do całego województwa - uważa prof. Andrzej Gil, z-ca dyrektora Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej. - Oczywiście trzeba mieć świadomość ograniczeń tego sformułowania. Dzisiejsze województwo lubelskie to kilka historycznych regionów, które w przeszłości nie miały ze sobą wiele wspólnego, a ten stricte lubelski sięgał do Wieprza. Ale nie bądźmy aż tak purystyczni - jeśli mówimy o rzeczywistości ostatniego półwiecza, możemy stosować "Lubelszczyznę", która w tym okresie stała się bardzo popularna - wyjaśnia. Podobnie uważa prof. Jerzy Bartmiński. (więcej o tym pisał "Kurier Lubelski" 28.08.2012 r. w artykule: "Rozstrzygamy językowe dylematy: Lubelszczyzna to też Lubelskie")
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy bajki opowiadać może trochę lepiej,trochę gorzej,akcja dziennikarska-pijarowska się zbłaźniła i nic nie wyjaśniła.Kto na ten artykuł się powołuje niczego nie rozumie i w roli błazna występuje. Pan Andrzej Gil i Pan Jerzy Bartmiński nie wiadomo co dziennikarce powiedzieli,a jeśli to, co napisała jest prawdą,to się okropnie do kwadratu zbłaźnili.Ich wypowiedzi nie stanowią podstawy naukowej,historycznej i prawnej,lecz są ich urojeniową(marzycielską) wyobraźnią publicystyczną BEZ ZNACZENIA, do której nie należy się odwoływać.Prawda jest po stronie Chełmianina N,który pisma osobiste skierowane do niego wielokrotnie na portalu przedkładał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego nie bierze się pod uwagę rolników którzy nie korzystają z żadnych datków unijnych bo są samodzielni myślący i kreatywni a tym samym są im zbędni doradcy tylko z dyplomem. Moja propozycja nie szukajmy najlepszego rolnika on się sam znajdzie byleby mu nie przeszkadzać. Nam nie potrzeba doradców a tylko fachowców z prawdziwego zdarzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: