Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrole ARiMR: Rolnicy tracą dopłaty

Utworzony przez Gość, 20 lutego 2012 r. o 22:03 Powrót do artykułu
a może redaktorek spyta się dlaczego w tym roku wypłata dopłat została w porównaniu z latami poprzednimi w tak drastyczny sposób spowolniona , czyżby komuś rosły odsetki na koncie. W latach poprzednich płatność w moim przypadku była zawsze w miesiącu grudniu w tym roku ani widu ani słych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh... to jest polska mentalność... kombinują jak tylko można, aby kasy więcej wyciągnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie piosenkę Chyły? - CHŁOP ŻYWEMU NIE PRZEPUŚCI, pazerność ich nie zna granic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość. Twoja dopłata może zpstać cofnieta przez nieprawidłowości w gospodarstwie, złe wypełnienie wniosku. Możesz wcale nie dostać bo niektóre nieprawidłowości odbieraja całą dopłate. w tym roku znowu będzie kontrola i agencja nie informuje gdzie więc lepiej wpisac prawdę. Jest też możliwość odebrania płatności z lat poprzednich... Lepiej nie oszukiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziadostwo (ARiMR) ZABRAŁO MI DOPŁATE BO W SWOICH ZASOBACH NIE ZNALAZŁO DZIALKI KTÓRA POSIADAM!!!!! -a wezmanie wysłalo na satry adres teleadresowy -reklamacji oczywiscie nie uwzgledniaja ! O czym my dyskutujemy Chyba co zabiora ludziom to sami zjadaja -dziadostwo jak cały ten je...ny kraj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pilnować swoich spraw jak sie zmienia adres to sie informuje wszystkie instytucje .... Pewnie do banku poszedles zmienic dane i dowód tez wymieniłes. To obowiazek dbac o dwoje sprawy....A poza tym jak zgłosiles działke której oni nie mają w systemie skoro procedura wyglada tak, że to Agencja pierwsza dostarcza materiały graficzne do wrysowania działek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja ma takie ruchy z wypłacaniem dopłat że szok.Kilka miesięcy trzeba czekać.Ale jak oni wzymają ciebie to masz 7 dni.Im wolno -nam nie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja ma takie ruchy z wypłacaniem dopłat że szok.Kilka miesięcy trzeba czekać.Ale jak oni wzywają ciebie to masz 7 dni.Im wolno -nam nie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam wyniki kontroli foto wg nich jest niezgodności tz na działce rolnej tam gdzie ja podałamze jest OM malina oni stwierdzili ze jest truskawka a na drugiej tam gdzie truskawka /malina i oczywiście powirzchnia sie niezgadza ,Obecnie mam przedłużone postepowanie administracyjne ARiMR kazali czekać na decyzje i wtedy sie odwołać Czy ktoś miał taki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misio napisał:
To dziadostwo (ARiMR) ZABRAŁO MI DOPŁATE BO W SWOICH ZASOBACH NIE ZNALAZŁO DZIALKI KTÓRA POSIADAM!!!!! -a wezmanie wysłalo na satry adres teleadresowy -reklamacji oczywiscie nie uwzgledniaja ! O czym my dyskutujemy Chyba co zabiora ludziom to sami zjadaja -dziadostwo jak cały ten je...ny kraj !!!
Bo to w tym wszystkim chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można stracić dopłaty za zatrudnianie na czarno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo to mało powiedziane. I od kogo wyszarpują jak sepy ten grosz, który dostanie, od rolnika. Przecież wiemy i widzimy jak ten polski rolnik wygląda: bezzębny, w starych ciuchach, najczęściej nieświeży. Draństwo, szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...