Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrolerzy boją się sprawdzać bilety dresiarzom w Lublinie

Utworzony przez antydres, 19 sierpnia 2011 r. o 09:18
każdy normalny człowiek boi się tej dziczy, za samo noszenie dresów w miejscach publicznych powinni wsadzać na 48 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywsicie ze to prawda, kilkakrotnie to juz widzialem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa demokracja.Władza ludu....dresiarskiego!A dla statystyki złapie się jakieś osoby ,które faktycznie nie zdążyły kupić biletu i statystyka gra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak socjaliści potrafili stworzyć sensowniejszy kraj!Ale pospolita gawiedź czy prosty lud Boży nie jest w stanie tego pojąć.Ci pierwsi kombinują jak zarobić nic nie robiąc,natomiast ci drudzy mają bardzo niskie kwalifikacje-taka prosta rzeczywistość prostego narodu(pomijam jednostki!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antydres napisał:
każdy normalny człowiek boi się tej dziczy, za samo noszenie dresów w miejscach publicznych powinni wsadzać na 48 h
Biedactwo, dostałeś w łeb od jakichś "dresów" i teraz pałasz do nich taką nienawiścią? sam pewnie nosisz glany przy +30 stopniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się spodziewać jak przetarg na kontrole biletów ZTM wygrała spółka córka MPK - czyli MKK. Zatrudniaj oni głównie niemalże inwalidów i osoby wiekowe, którym niewiele zostało do emerytury. Na dodatek płacą im za godziny, a nie prowizje od każdego złapanego i zapłaconego. Ich pracę weryfikują na podstawie kontrolek z kasowników... To chyba najgorszy system z możliwych jaki może być, co przy wykonaniu MPK-MKK sprawia iż przy mocnej gadce lub będąc w posiadaniu dresów komunikacją miejską w Lublinie mozna jeździć za darmo. BO nikt o zdrowych zmysłach za 1500 brutto nie będzie nadstawiał gęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanary to takie same zera jak dresy. Kiedyś w 14 na Jana Pawła zrobili tak samo - jak się zapytałem czego dresom nie sprawdziła biletu to mi odpowiedziała "że chce żyć" to ja powiedziałem, że też nie mam biletu (chociaż mam miesięczny) i co mi zrobi? a on wzruszyła ramionami i poszła do kolegów. Jeżeli ci ludzie są tacy strachliwi to niech zmienią pracę. Najgorsza jest ta stara ruda w okularach - dzieciom z podstawówki nie odpuści a dresa omija szerokim łukiem. PS. Proponuję zorganizować akcję (podobną do tej z przekazywaniem biletów za rządów Miłosza) polegającą na nie pokazywaniu biletu kontrolerom. Można mówić np. dresy jeżdżą za darmo to ja też i co mi zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gówna lepiej nie podchodzić bo śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie ja też przestaje kasować bilety i niech mi ktoś coś powie.Żądamy wyjaśnień w tej sprawie bo dosyć już tej "zabawy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zyje nie zaplacilem zadnego mandatu za brak biletu, chociaz kiedys pare dostalem, ale wtedy jeszcze nie wiedzialem jak to "zalatwiac" ;)Kupowac bilet? Nawet nie wiem po ile on jest, ale to sie po prostu nie kalkuluje! kontrole mam srednio z raz moze dwa razy w miesiacu, i w 99% konczy sie po prostu na tym, ze mowie ze nie mam biletu, dokumentow oczywiscie tez nie i tyle po sprawie. (zaznaczam, ze nie nosze bialej czapeczki, a i w dresach tez bardzo rzadko śmigam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie było jakiś czas temu tak, że MPK zatrudniało do kontroli biletów ludzi z firm ochroniarskich? Jak taki byczek podszedł do szczyla w dresie to nie było przeproś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verailly mako napisał:
A nie było jakiś czas temu tak, że MPK zatrudniało do kontroli biletów ludzi z firm ochroniarskich? Jak taki byczek podszedł do szczyla w dresie to nie było przeproś.
Chyba byli, ale z nimi zalatwialo sie to tak samo jak z kazdym kanarem, bo liczyli na pare zloty. Dasz im piatke czy dyszke i masz spokoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy system kontroli spotkałem kiedyś za granicą. Bilety sprawdza kontroler, zatrudniony w komunikacji miejskiej, często kobieta, lub pan w starszym wieku. Wraz z kontrolerem wchodzi ochroniaż z prywatnej firmy, który nie sprawadza biletów ale dba o bezpieczeństwo kontrolera. Ochroniarz posiadał: radiostację, pałkę, kajdanki i gaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo trafnie napisalł internauta 13 w Lublinie terza zaczną kompinować -dlaczgo inne miasta nie maja problemu a LUBLIN- NIEDASIĘ- Podobnie z parkowaniem w centrum tez parkometry lub osoby uczciwe pobierajace nie da sie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje zamiencie sie z kontrolerami na 1 dzien i podejdzcie do 5 grup dresiarzy ciekawe czy nie zrobi wam sie cieplo w gaciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i fajnie wystarczy ubrać się w dres i jest się uber mensch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verailly mako napisał:
A nie było jakiś czas temu tak, że MPK zatrudniało do kontroli biletów ludzi z firm ochroniarskich? Jak taki byczek podszedł do szczyla w dresie to nie było przeproś. [/quote] było, chyba po atakach na kontrolerów do tego często przy tych nocnych kontrolach za autobusem pędzi busik z kanarami i ochroną, wszystko MKK. [quote name='Franek' timestamp='1313742249' post='515875'] Do gówna lepiej nie podchodzić bo śmierdzi.
Powinni raczej ruszyć swe szanowne cztery litery i zacząć cały ten element sprzątać. Wziąć się za brudasy walące sobie autobusikami bez biletów, za dzicz i pijane sfory, traktujące autobus jak swoją własność i robiące tam co tylko się im podoba. Z takimi pyskującymi i stawiającymi się cwaniaczkami szybko i w pierwszej kolejności powinni robić porządek, a nie cackać się jak z jajkiem. Przemnożyć mandaty razy dwa czy trzy, wprowadzić jakiś bolesny system ściągalności i szybko wszystko się skończy. Zysk będzie ogromny dla całej komunikacji jak i ludzi uczciwie płacących za swój bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie dresiarze jak mówicie i kibole to są pierwsi patrioci tego kraju.pierwsi by walczyli wrogiem. a wy co byście helmutow albo saszki kwiatami witali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanary nie tylko dresiarzom odpuszczają. Wielokrotnie widziałem jak machają ręką na śmierdzących starych pijaczków, którzy podrzemują w autobusie (bo taki gapowicz i tak jest niewypłacalny i często bez dokumentów). Z ochotą za to wlepiają kary emerytkom i staruszkom z siatkami, którzy często po prostu zapomnieli skasować biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzionslo napisał:
te wszystkie dresiarze jak mówicie i kibole to są pierwsi patrioci tego kraju.
jakby ich nie chronić to większość by się szybko powybijała raz dwa między sobą [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...