Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersje wokół zatrudniania w Porcie Lotniczym Lublin

Utworzony przez iya, 18 stycznia 2013 r. o 10:22
dziennikarze, zadajcie pytanie ile procent z zatrudnionych na lotnisku pochodzi z Lubelszczyzny a ile z poza ?? Inwestycje miały dawać miejsca pracy miejscowym To może być dla niektórych zaskakująca odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAIWNY SZUKAJĄCY PRACY napisał:
I CO IM ku*** ZROBICIE ? ZA CHWILĘ WSZYSCY POCHOWAJĄ ŁEBKI I ZAMKNĄ BUŹKI . NORMALNIE NIENORMALNY KRAJ.
Taki kraj,jaki nam RYŻY z komuchami stworzył.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syt napisał:
no tak przyjęto tyle osób a gdzie były ogłoszenia o pracę.. zarózno na stronie portu lotniczego oraz w gazecie było napisane ze przyjęcia są tylko na odpowiedz na ogłoszenie o pracę zamieszczone na stronie portu lotniczego. Na tej stronie było kilka ogłoszeń ale nie dotyczyły stanowisk biurowych. Wiem bo dokladnie śledziłam losy rekrutacji bo szukam pracy. Dlatego pytam się w jaki sposób osoby pracujące na lotnisku na stanowiskach biurowych dostali pracę???? Ktoś p[owinien sie im do d...y dobrać bo powsadzali swoich z dobrymi pensjami a pewnie ludzie obcy mają lekko wyżej niz minimalna pensja.
też się dowiem bo śledziłam od roku. Bla bla bla rekrutacja na stronie internetowej i co...............góf,,,,,,,,,,,,,,,,no bo przyjęte do obsługi osoby nie pochodziły z rekrutacji !!!!Pracująca panieneczka zdradziła u fryzjera,że nie zna języka, nie ma studiów kierunkowych ale ma ciocię w locie i sru,po licencjacie z socjologii siedzi na lotnisku. Aha za mieszkanie płaci lotnisko bo panienka jest z Garwolina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialem tylko zauwazyc ze kazda afere wokol lotniska tworze gazeta wyborcza. Czy oni nie maja w tym jakiegos interesu???. Zreszta sam lubelski oddzial zostal juz zdegradowany przez centrale agory do poziomu marnego, zeby nie powiedziec nikczemnego ( to wlasciwe slowo). Sama degradacja byla podobno odpowiedzia na ogolna niestrawnosc spoleczna bedaca wynikiem ciaglego aferanctwa i sztucznych sensacji - taki sposob uprawiania dziennikarstwa sprawia ze ranga samego obszaru na ktorym ma ono miejsce drastycznie spada. Dlaczego Gazeta wyborcza lubli. tak nie lubi lotniska ........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego swoje żony nie zatrudnili jako sprzataczki tylko w zarządzie spółki,zatrudnili pocioty,plecaki ,żony kochanki. a teraz prezydencie Żuk pogoń tych cwaniaczków prezesików i sprawdż kompetencje tych zatrudnionych pociotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbiedniejsze województwo w kraju na mandatach w 2012 roku zarobilo najwiecej , pojawia się pytanie , czy pomimo braku dróg i złych dróg popełniamy najwiecej wykroczń czy też mamy bardzo nadgorliwych łapaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś zajął się sprawą zatrudnień w porcie. Myslę, że jak się przypatrzeć temu bliżej, to większosc osób, które tam pracuje dostało posadę po znajomości. To jest po prostu smutne i żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od przeszlo pol wieku w Polsce zatrudnia sie w pierwszym rzedzie rodzine i znajomych wiec to zadna nowosc. Sluchalem tego prezesa na youtube i musze powiedziec ze facet nie dosc e nie zna sie na temacie to pieprzyl tak jakby opowiadal dzieciom w przedszkolu bajke Polecial sobie do Norwegii bo tam jest jedno miasteczko w ktorym pracuje duzo ludzi z lubelszczyzny i nawet jest lotnisko. Pogadal wiec z kim trzeba (i nie trzeba) i interes sie podobno ma rozkrecic Zachowanie na miare dyrektora z casow PRL. Mamy XXI wiek i w cywilizowanym swiecie nie takie interesy zalatwiane sa za pomoca TELE-KONFERENCJI. No ale najwazniejsze sa przyjecia, bankiety i zazdrosc znajomych ze sie bylo tu i tam a przy tele rozmowach to jedynie sekretarka moze kawy przyniesc. To sie tyczy nie tylko jakiegos tam malej rangi dyrektora malego lotniska ale 99% ludzi ktorzy maja w Polsce jakas wladze. Ciekawe co by bylo gdyby za wszelkie wycieczki "biznesowe"musieli placic z wlasnej kieszeni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acóż w tym dziwnego, że matki, żony i kochanki dorabiają na waciki te skromne 5000 zetów, tak było jest i będzie do końca świata bo rząd dziś nie ma kontroli nad niczym oprócz swoich koryt. Zachłanność zastąpiła wszystkie pozytywne odruchy i emocje ludzkie i dziś ludzie wszystko postrzegają przez pryzmat mamony. Pismo święte wskazuje w jednej z przypowieści, że można służyć albo BOGU - /czytaj ludziom/ albo mamonie, nie ma alternatywnych rozwiązań pomiędzy tymi wyborami. To także jest jednym z czynników nagoniki i niszczenia katolików i kościoła katolickiego wogóle. Mam nadzieję, że naród w porę się obudzi z tego letargu i miecz sprawiedliwości spadnie na niewiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gbur napisał:
chcialem tylko zauwazyc ze kazda afere wokol lotniska tworze gazeta wyborcza. Czy oni nie maja w tym jakiegos interesu???. Zreszta sam lubelski oddzial zostal juz zdegradowany przez centrale agory do poziomu marnego, zeby nie powiedziec nikczemnego ( to wlasciwe slowo). Sama degradacja byla podobno odpowiedzia na ogolna niestrawnosc spoleczna bedaca wynikiem ciaglego aferanctwa i sztucznych sensacji - taki sposob uprawiania dziennikarstwa sprawia ze ranga samego obszaru na ktorym ma ono miejsce drastycznie spada. Dlaczego Gazeta wyborcza lubli. tak nie lubi lotniska ........?
No to teraz pochwal się który z wujków załatwił tobie pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, kolejne czary-mary. O kupnie volvo "dla VIPów" zanim w ogóle nie było jeszcze terminala jeszcze pamiętacie? Jeszcze pewnie wypłyną nowe ciekawostki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk sie zdenerwował? A jak jest w Ratuszu? Przecież Pan sam zatrudnia pracowników "po znajomości". Po cóż ta hipokryzja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturro napisał:
To jest totalne świństwo. Najpierw chcieli kupić autko w trybie przetargu i od razu wiadomo było o jaka markę chodzi. Zero reakcji personalnych. Później zatrudnienie P. Gregorka, a to umowa o pracę a to zlecenie- zero reakcji personalnych. Na stanowiska pracy w porcie- żadnych ogłoszeń, za wyjątkiem stanowisk fizycznych i tych, które są nisko opłacane- żadnych reakcji personalnych. A teraz zatrudnienie znajomych ..... TAK WŁAŚNIE BUDUJE SIĘ IMAGE SPÓŁKI. LATAMI, A TRACI SIĘ W DZIEŃ. Miałem lecieć na wczasy z rodziną z Portu Lublin, ale właśnie przebukowałem bilety i lecę z Warszawy. Mam dość!!! I wiem, że latać z Lublina nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Twoim miejscu leciał bym z Frankfurtu wtedy dopiero poczuli by sie łyso!oi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yu napisał:
Panie urzędniku. Do roboty! A nie w internecie pan siedzi.
Niestety, pudło! Nigdy nie byłem, nie jestem i już nie będę urzędnikiem, bez żalu z mojej strony. Jako emeryt mam ten luksus, że mogę bez skrępowania dysponować swoim czasem. Ale co robisz ty w godzinach pracy (12.04)?! Dlaczego "siedzisz w internecie"? Co na to twój szef?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Niestety, pudło! Nigdy nie byłem, nie jestem i już nie będę urzędnikiem, bez żalu z mojej strony. Jako emeryt mam ten luksus, że mogę bez skrępowania dysponować swoim czasem. Ale co robisz ty w godzinach pracy (12.04)?! Dlaczego "siedzisz w internecie"? Co na to twój szef?
Odpuść człowieku,niedziela jest.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odpuść człowieku,niedziela jest.!!!!!
I co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
I co z tego?
Bo mam taką pracę że w niedziele jestem od niej wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo mam taką pracę że w niedziele jestem od niej wolny.
To twój problem. I nie tylko ten. Jaki jeszcze? Pomyśl o tym choć i przy niedzieli. I nie mów na zdrowie, jeśli nie do ciebie piją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
To twój problem. I nie tylko ten. Jaki jeszcze? Pomyśl o tym choć i przy niedzieli. I nie mów na zdrowie, jeśli nie do ciebie piją.
Koniowi to zamelduj,ma duży łeb,to cię wysłucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...