Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz: będą nowe zabezpieczenia Sejmu

Utworzony przez biu, 19 lutego 2013 o 11:45
Brawo. Teraz wszystkim Polakom zacznie żyć się lepiej. Dziękujemy za obywatelską postawę obywatelska platformo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.youtube.com/watch?v=pd3_amLsj1w
0
--------------------------NIE SĄ POTRZEBNE NOWE ZABEZPIECZENIA SEJMU---------------------------------- Bardziej potrzebne są Nadzwyczajne Wybory Parlamentarne gdyż budynek SEJMU jest miejscem sp otkań Reprezentantów Narodu Polskiego a nikt na własnych Reprezentantów Ataków organizować nie będzie ! . A po drugie SEJM jest najwyższą władzą wykonawczą w Polsce . Jedyny problem jaki jest widoczny dla Wszystkich to OPANOWANIE SEJMU PRZEZ UGRUPOWANIE REŻIMOWE "PO" W TAKI SPOSÓB , ŻE WSZYSTKIE UCHWAŁY W INTERESIE POLSKI I NARODU POLSKIEGO SĄ PRZEG ŁOSOWYWANE NEGATYWNIE I ... WYRZUCONE DO KOSZA !. TO JEST BIG PROBLEM ! . Także bardziej SEJMOWI są potrzebne NADZWYCZAJNE WYBORY PARLAMENTARNE niż "nowe za bezpieczenia" . Wskazówki dla reżimu "PO" z pięknego Lublina !. Szczęść Boże !.
0
Boicie się kur... o swoje DUPY!!!!! ja żyję normalnie i nie mam żadnych zabezpieczeń bo jak nie mam pieniędzy to czego mam sie bać??? na taj zielonej wyspie?!!
0
WSZYSTKO przekopie i zabezpieczy.
0
Lepiej niech ci "wybrańcy narodu" przeniosą się do jakiegoś powojskowego bunkra. Może do Gierłoży k. Kętrzyna. Infastruktura tam dobra
0
Lepiej niech ci "wybrańcy narodu" przeniosą się do jakiegoś powojskowego bunkra. Może do Gierłoży k. Kętrzyna. Infastruktura tam dobra
0
Metr po metrze na głębokość jednego metra a POtem wszędzie metr CZERWONEGO BETONU. O to jest POlska, żyda,komunisty i wszech obecnej czerwonej pajęczyny.
0
Widocznie tak pracują że boją się o siebie, czyżby przewidywali jakieś ataki albo rewolucje ???
0
cojarobietu napisał:
Widocznie tak pracują że boją się o siebie, czyżby przewidywali jakieś ataki albo rewolucje ???
Boją się komuchy TALIBÓW, za to co im zgotowali w obozach tortur w Starych Kiejkutach i za to jedno wielkie kłamstwo.
0
No bo chyba nie jest tak, aby władza się grodziła przed własnym narodem ???? Bo co to za władza ????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: