Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
stary durniu powinnes pod ziemie sie zapasc ze wstydu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miałem o nim takie dobre zdanie,cóż jak to można się oszukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdol się Kornel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech się zrzeknie mandatu bo był z konkretnej partii, jeśli w niej nie jest to dowidzenia następny z listy. Nie rozumiem dlaczego nie ma przepisu-jeśli wykluczony z partii=nie jest posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadu.O czym myślisz .O jakiej formacji.Chyba gracze brydża z jednej kanapy.Jak trzeba być chamski i nie mieć honoru by jeszcze pozostawać w Sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buractwo nie powinno mieć do sejmu wstępu,kukiz pomyśl nastepnym razem ,zanim sie zdecydujesz na starego dziada ze zrytym beretem,podobno chciał zabijac milicjantów co patrolowali ulice,taki głupi był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K'15? To ta zbieranina nieudaczników polskiego popu, którym nie wyszło w muzyce, więc teraz trują ludziom życie jako politycy? A myślałem, że wezmą dietę i wrócą do matki Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel jesteś starym oszustem. Pie=rdol się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu panu to elektrolit się już w głowie przelewa. ... pora na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel, nie przywrócisz mi Ojczyzny mej. A dlaczego? Bo szczekasz na moje wnioski Twórcze. 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE. 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wygląda znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero klasy, zero honoru, zero kontaktu z rzeczywistością... Żałosny starzec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary durniu powinnes pod ziemie sie zapasc ze wstydu
Jak nie jestes stary ale chyba tak, ale bardzo glupi,naiwny i bezczelny.Ublizac starszemu,wyksztalconemu i madremu czlowiekowi jak na jego wiek to blazenada a piszace pospolstwo  z pod ciemnej gwiazdy nie  powinno zapasc sie pod ziemie bo szkoda jej zanieczyszczac, tylko obrocic  w pyl kosmiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajka o tym jak autorytet sięga bruku, wstyd?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jestes stary ale chyba tak, ale bardzo glupi,naiwny i bezczelny.Ublizac starszemu,wyksztalconemu i madremu czlowiekowi jak na jego wiek to blazenada a piszace pospolstwo  z pod ciemnej gwiazdy nie  powinno zapasc sie pod ziemie bo szkoda jej zanieczyszczac, tylko obrocic  w pyl kosmiczny.
Na pewno stary, być może wykształcony... Ale mądry to raczej był :( Jaki jest teraz, widać, słychać i czuć... TRAGEDIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najwyższy czas na emeryturę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizja bardziej solidarnej Polski. Czyli co? Jeszcze więcej zabrać jednym i rozdać drugim? Jak to łatwo rozdawać nie swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubię głosować za kolegów - przyjmiecie mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie Partia Popierania Synka.Swoją drogą wójt nie może zatrudnić żony w urzędzie  bo to nepotyzm.W Sejmie ojciec głosuje za ustawą którą przedstawia syn minister, ba sam minister głosuje za jeżeli jest posłem i to jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PO i nowoczesne Ryśki nauczą się liczyć kworum to 230 posłów na tablicy jak byk 233 a oni ryją ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicepremier Morawiecki przedtem jako prezes zarabiał ponad 300 tyś a teraz niecałe 30 tyś więc teoria o popieraniu przez Kornela synka jest chybiona dla PO tylko pieniądze się liczą, ale nie jest to jedyna wartość dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...