Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korona Smakosza: "Nie było dań za pół ceny, brakowało ulotek" (list)

Utworzony przez max, 23 września 2013 r. o 16:01
naprawde myslales ze ciapaty sprzeda ci cos za pol ceny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z autorem ze siec HABIBA zrobila sobie reklame inne lokale przynajmniej czesc swojej ofert miala za poł ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor to pewnie student , oni tak mają ze chcą wszystko za pół ceny. Jakim trzeba być zjeb.m ze chodzi po całym mieście zeby zaoszczędzić 6 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kebab jest na deptaku na przeciw PKO BP. Robią dziewczyny, szybko i czysto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, A jak dzwonisz do takich kebabów z propozycją reklamy to oni nie chcą bo są najlepsi, nie potrzebują reklamy. Ciapaci nie mają pojęcia o interesach. Ale lepiej nie jadaj w tych kebabach co wymieniłeś.. na noc podczas zamknięcia owijają kebab folią taką do strechtowania m.in. palet, nie mającą atestu i pozwolenia do owijania nią artykułów spożywczych. Mięso na ,,palu" nie jest wcale podgrzewane butlą gazową. Wolą oszczędzić na gazie i włożyć mięcho a raczej mielonkę (podobną zresztą do parówek) do mikrofali albo cuchnącego opiekacza. Pewnie pomyślisz - piszesz tak bo jesteś z konkurencji - nie, nie jestem;). Piszę prawdę, tak jak tam jest na prawdę. Banda przemądrzałych gnojków niemających doświadczenia w prowadzeniu tak prostackiej knajpy jaką jest kebab. A apro po studentów i oszczędności. Nie traktuj wszystkich szablonowo. To, że dla Ciebie 6 zł to jest nic to wiedz, że niektórzy za te 6 zł muszą przeżyć cały dzień. Trochę zrozumienia internetowy napinaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor to pewnie student , oni tak mają ze chcą wszystko za pół ceny. Jakim trzeba być zjeb.m ze chodzi po całym mieście zeby zaoszczędzić 6 zł
 ... klient nasz pan. Chcesz przepłacać za śmieciowe jedzenie, to przepłacaj, twoja wola. Zgadzam się z tym studentem ... niech zdechną wszyscy paskarze, którzy się podwieszają pod jakąś akcję, a potem robią popelinę i oszukują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie objętej" - Piszemy łącznie.   Tak, wiem, jestem zryty...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wybrane dania kupimy ze zniżką do 50 proc." a nie wszystkie  i nie za konkretnie polowe ceny!!!! takie zasady obowiazywaly doczytaj regulaminy a pozniej pisz listy do Redakcji. Inna sprawa ze niektore lokale nie powinni brac udzialu w takich akcjach - szkoda ze nie zglosil sie zaden barek szkolny z cebularzami z mikrofali. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Habiby kebeb był w promocji jak wypełni się kupon ale nie w 50 % tak jak miało być tylko w 20 % ! Po co się zgłaszać do takiego konkursu jak nie ma się ochoty postępować tak jak jest w ogłoszeniach !!!!!! Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁKOWICIE ZGADZAM SIĘ Z AUTOREM MIAŁEM TAKĄ SAMĄ SYTACJE- TYLKO MI TŁUMACZYLI SIĘ BRAKIEM MIĘSA W HABIBY NA DANIE W PROMOCJI ALE JAK ZAMÓWIŁEM NORMALNEGO KEBABA TO JUŻ MIĘSO SIĘ ZNALAZŁO!!        ANTYREKLAMA DLA HABIBY !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor to pewnie student , oni tak mają ze chcą wszystko za pół ceny. Jakim trzeba być zjeb.m ze chodzi po całym mieście zeby zaoszczędzić 6 zł
A może poprosstu chciał sprawdzić ile pseudo restauracji podzeszło do sprawy w sposób lojalny a ilu zależało jedynie na darmowej reklamie. po drugie wiekszość wymienionych przez autora knajp znajduje sie obok siebie. My z koleju odwiedziliśmy sajgon na krakowskim i jak wyżej.. żadnej promocji nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre "lokale" są bardzo lokalne, ale cenowo prawie Monte Carlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja nie dotyczyła jedynie kebabów....   W Czarciej Łapie za połowę ceny można było zjeść tylko makarony - 3 rodzaje i wszystkie np. z cukinią....   Totalna porażka, biorąc pod uwagę, że ludzie, którzy przyszli 10 min po nas pierwsi złożyli zamówienie, pewnie dlatego, że siedzieliśmy dalej....   Za to w hotelu "Trzy Róże" zawsze dobre, świeże jedzenie, w przystępnej cenie wśród obsługi, która naprawdę dba o Klienta.   Mimo, że równocześnie odbywały się tam trzy imprezy byliśmy obsłużeni świetnie jak zawsze....   I to jest lokal, który nie biorąc udziału w tej akcji według nas powinien otrzymać Koronę Smakosza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Giuseppe, ten na Hipotecznej było tylko 5 dań. I to takie, których byś na co dzień nie ruszył/a.   Co do kebabów fust foodów to konkurs jest nie miarodajny. Dlaczego? Bo większość będzie podniecona jak zje przeceniony z 10 zł kebab na 6 zł i będzie zadowolona głosując na najlepszy smak (to nic, że praiw każdy jest taki sam), na najlepszą obsługę (turas za oknem), za atmosferę (stał przy ulicy i było miło) ITD. Co innego gdzie na prawde dobre jedzenie będzie zmienione z 40 na 20 zł a będzie niepowtarzalne. Na przyszły rok kebaby powinny albo mieć osobną konkurencję albo zniknąć całkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłem w Habibie ale na Piłsudskiego. Nikt nie wspomniał o daniach za połowę ceny, ale ankietę wpychali od razu. Jednym słowem - żenada i antyreklama. Więcej do nich nie przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ch.. organizować jakąś akcję "za pół ceny", tylko ludzi wk..wiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W "Habiby" w sobotę usłyszałem że akcja jest od niedzieli a w niedzielę że już im się ankiety skończyły. W "Sajgonie" (tym który był na liście) pani stwierdziła po prostu że "to już nie obowiązuje" (godz. 15) mimo pustej sali. Natomiast w "Lub Burgerze" zjedliśmy fantastyczne hamburgery za pół ceny a zmęczona (ale uśmiechnięta) pani stwierdziła że już dwa razy dzisiaj musieli mięso domawiać i że chyba całe miasto dzisiaj u nich był na "Jack'u". Wnioski - moja noga więcej u skner liczących na darmową promocję nie postanie a "Lub Burgera" jeszcze nie raz odwiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kebab jest na deptaku na przeciw PKO BP. Robią dziewczyny, szybko i czysto. 
Znam inne miejsce gdzie dziewczyny robia szybko i czysto , ale z kebabem nie ma to nic wspolnego ;)  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Habiby żenada!!! surówki słabe mięso hmm prawie nic i zero promocji 50%. Tak jest wpuścić ciapatych na salony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gdzie Wy jecie??? Jakieś speluny, kababy, bary sajgon, hamburgery??? A gdzie rozum i zdrowie? Masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...