Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korona Smakosza: "Nie było dań za pół ceny, brakowało ulotek" (list)

Utworzony przez max, 23 września 2013 r. o 16:01
Z całym szacunkiem ale jak można do jednego wora wrzucić zarówno prawdziwe restauracje jak i pizzerie, kebaby? Jak porównać wystrój, atmosferę czy smak potraw w tych samych lokalach? Głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem w China Town Express przy Nowomiejskiej 3. Przy ladzie w widocznym miejscu było promocyjne menu (bodajże 6-7 dań -50%). Osługa miła (nikt nie był zdziwiony promocją jak w przypadku "tych kebabów" o krórych mowa wyżej). A co najważniejsze danie bardzo smacze. Polecam, napewno jeszcze nieraz się tam zjawię. Mam wrażenie, że te duże restauracje i kebaby kompletnie "olały" promocje za co powinni zostac ukarane przez konsumenów. Raz jeszcze polecam China Town Express.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kebab jest na deptaku na przeciw PKO BP. Robią dziewczyny, szybko i czysto. 
tylko ja się tam właśnie ZATRUŁEM mięso było nieświerze, A Pani chyba szefowa zero szacunku do klijenta NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Today India (ul. Przechodnia) Pani ulotkę podawała do menu, ale zniżek nie było żadnych. Kiepski pomysł biorąc pod uwagę, że restauracja dopiero wchodzi na rynek, na ogół świeci pustkami, a do tego jak się okazało jedzenie raczej z tych kiepskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóbr Andrzej jest poruszony twoja historią (studenta politechniki?), jak cie nie stać na kebaba za "dyche" jedz makaron z masłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uważam, że ten list jest tendencyjny i ma na celu skompromitować konkurencję. Ktoś uczepił się jednej firmy jak pijany płata, a my mamy uwierzyć, że tak się napalił na kebaba, że jeździł po mieście i biedny obserwował tylko zażenowanie u kelnerów. To, że ludzie są jacy są to ja potrafię zrozumieć bo długo żyję na tym świecie i różne rzeczy w życiu widziałem, ale żeby prasa takie coś publikowała i to w 350 tys. mieście gdzie jest dużo poważniejszych spraw / tematów do opisania?! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Piszę prawdę, tak jak tam jest na prawdę.... ...A apro po...   Ziutek, zlituj się chłopie:(
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ja się tam właśnie ZATRUŁEM mięso było nieświerze, A Pani chyba szefowa zero szacunku do klijenta NIE POLECAM
A ty masz zero szacunku dla słownika ortograficznego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Habibi to najgorszy syf produkowany w warunkach chalupniczych w mieszkaniu na zielonej i garażu na Piłsudskiego ( sanepid przekupiony nie odwiedza habibi bez zapowiedzi i nic niby nie wie o miejscach produkcji surowek, sosów, mięsa .... ) smak jest dobry ale na drugi dzień stacza gwarantowana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w Giuseppe i TODAY INDIA byłem (Giuseppe - sobota, INDIA - niedziela). Owszem, tylko wybrane dania były dostępne - ale nie jest prawdą, że takie, które normalnie by człowiek nie spojrzał - w GIUSEPPE np. był pizza całkiem uczciwa w ofercie - ja akurat wybrałem zupę, danie z kurczaka i deser - oczywiście w promocji, gdyż chciałem zobaczyć jak podchodzą lokale do tejże promocji. Obsługa równie miła jak dla gości nie-promocyjnych. Nie rozumiem gościa, który pisze, że w INDIA owszem była ulotka, ale dań nie było(???). Była ulotka, dania do wyboru (dwa rodzaje kurczaka i ryba z dań nazwijmy to głównych), a smak - cóż, jak ktoś nie lubi kuchni hinduskiej , to nie smakowały mu - po prostu dania TYPOWE dla Hindusów, zresztą właściciel - Hindus - jeśli sie chciało pogadać z nim chwile po angielsku - to chwile poświęcał i nawet mini degustacje zaproponował jakiejś potrawy hinduskiej extra. TODAY INDIA startuje, ale wiedzą, że mają jeszcze sporo do zrobienia z wystrojem (za mało przytulny) a jakośc dań jest bardzo dobra - ale są to dania hinduskie- zatem zdecydowanie przyprawione. Akurat z 5 lokali które odwiedziłem w ramach akcji (a jadłem w 4) to są te dwa nazwijmy je umownie "lepsze" - aczkolwiek pozostałe dwa nie zasługują na krytykę więc ich nei wymienię. Był tez piąty - TOSKANIA na Chopina, ale tu lista dań była zdecydowanie krótsza i obsługa jakby spłoszona moim pytaniem. Niby formalnie wszystko w porządku ale poszedłem do GIUSEPPE bo obok i też włoska. I nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiąc kebaba, osiedlasz araba..... dobrze że w tych kebabach nie było tej promocji - bo przyjechało by dwóch ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Habibi to najgorszy syf produkowany w warunkach chalupniczych w mieszkaniu na zielonej i garażu na Piłsudskiego ( sanepid przekupiony nie odwiedza habibi bez zapowiedzi i nic niby nie wie o miejscach produkcji surowek, sosów, mięsa .... ) smak jest dobry ale na drugi dzień stacza gwarantowana !
  Pomówienia w tym kraju są karane przez Sądy. Myślisz, że jesteś w sieci anonimowy? Proponuję przeczytać artykuł pt. Sąd nakazał udostępnienie IP autorów obraźliwych komentarzy... :) Może Sąd cię zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiąc kebaba, osiedlasz araba..... dobrze że w tych kebabach nie było tej promocji - bo przyjechało by dwóch ;)
Szukasz ludzi na zmywaka, osiedlasz polaka. (Ale to chyba z Londynu).   Lejesz fundamenty, zjadą polskie menty. (To chyba z Norwegii).   Opiekunka dla dziadka, zjedzie z polski gromadka. (Przysłowie niemieckie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam słowa z listu - w Habibi dokładnie taka sama historia, brak ankiet.   Byłam również w Lub Burgerze, gdzie dowiedziałam się, że skończyło im się mięso i nie ma hamburgerów (chyba, że poczeka się 40 minut na dostawę...), a kiedy chciałam zamówić w lokalu opcję z dowozem, tak, aby poczekać spokojnie w domu, usłyszałam, że niestety, ale w dowozie promocje z Korony Smakosza już nie funkcjonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w "Atrium", w promocji było kilka uczciwych dan, zjadlam makaron :) Był super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Taki troche niemiarodajny ten konkurs- wrzucać fastfoody i restauracje do jednego worka? Szkoda, że nie było McDonalda, w wielu kategoriach mogli wygrać ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem z rodziną w Oranżerii na Budowlanej i były i ankiety i dania za 50%. Niestety byłem dość późno (o 19.00) i niektórych promocyjnych dań już nie było, bo zostały zjedzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...