Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozi Róg: Kłótnia państwa młodych, noc poślubna w areszcie

Utworzony przez men, 18 lutego 2010 r. o 10:41
Fajne perspektywy na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coz to za news. Jakies zapchaj bzdury bo nie bylo co wstawic w kolumnie. W dodatku wogole nie dotyczy lubelszczyzny tylko kuj-pom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno, szybko bierz rozwód, przecież matrimonium est non consumatum i dostaniesz nawet rozwód kościelny. Kopnij twojego "męża" deb***a w cztery litery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Jestem cichy, spokojny, niepijacy, niepalacy, domator mam (prawie) 36 lat i... nie moge sobie znalezc dziewczyny. A tutaj dziewczyna wychodzi za skonczonego menela, ktory nawet na swoim wlasnym slubie nie umie sie zachowac. Ni cholery nie kumam tego swiata :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam sie nad jedna rzecza. Jestem cichy, spokojny, niepijacy, niepalacy, domator mam (prawie) 36 lat i... nie moge sobie znalezc dziewczyny. A tutaj dziewczyna wychodzi za skonczonego menela, ktory nawet na swoim wlasnym slubie nie umie sie zachowac.
Jeszcze nie jest za późno. Rozejrzyj się wokoło. Jest też wiele kobiet, które szukają swojej połówki. Nie czekaj za długo. Już czas! Szczęściu trzeba pomagać. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...