Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile zarobią gwiazdy "Bitwy na głosy" : Monika Kuszyńska - 60 tys. Ryszard Rynkowski - 110 tys. Edyta Górniak - 350 tys. Mezo - 80 tys. Janusz Panasewicz - 300 tys. Kamil Bednarek - 80 tys. Sistars, czyli Natalia i Paulina Przybysz - 60 tys. Natalia Kukulska - 300 tys. Niepełnosprawna Kuszyńska i siostry Przybysz (obie obecnie są w ciąży) zarobią najmniej. Ot, sprawiedliwość TVP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patrze na te kwoty i - olśnienie. Już wiem, po co płacę abonament.
0
Widzę że nie mają co robić z wpływami z abonamentu jeżeli stać na takie gaże. Co ma powiedzieć Kowalski jeżeli dostanie 800-1000zł. miesięcznie???
0
TELEWIZJA PUBLICZNA??? MISJA??? ABONAMENT???????????
0
350 tys zł? A co to za gwiazda jest z tej Kozidrak? Wiecznie 2 liga polskiej sceny muzycznej. I o co ten szum? A druga sprawa to TVP chce abonamentu po to tylko, żeby ponapychać kieszenie "gwiazdom"? To ja mówię 3 x NIE i dziękuję, nie płacę.
0
baj baj bajm napisał:
350 tys zł? A co to za gwiazda jest z tej Kozidrak? Wiecznie 2 liga polskiej sceny muzycznej. I o co ten szum? A druga sprawa to TVP chce abonamentu po to tylko, żeby ponapychać kieszenie "gwiazdom"? To ja mówię 3 x NIE i dziękuję, nie płacę.
Ma duże plecy i fajną KUŚKE. Dlatego.
0
Płaćmy dale abonament. Widać, na co go wydają.... np. E.Górniak za jęczenie kilka minut dostanie 350 000,- Ja za frajer nie będe robił. pier***ę nie płace.
0
Płaćmy za abonament, biednym artystom nie starcza na gaże. Ludzie przecież to woła o pomstę do Nieba.
0
Co to ma być!!!! Telewizja publiczna za taką kasę!!!!!!!!!!! Chyba kogoś pogięło!!!!!!!!! Nie dziwmy się że ludzie nie będą płacić abonamentu!!!!!!!!!!Przecież jest kryzys ale chyba nie w publicznej telewizji!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: