Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia 2010: Myslovitz zagrał w Lublinie

Utworzony przez wqrwiony, 13 maja 2010 r. o 15:35
Jeżeli organizatorzy i policja nadal będą tak podchodzić do tematu organizacji imprez jak po tym koncercie to gwarantuję ze mieszkańcy załatwią że na miasteczku już żadna tego typu impreza się nie odbędzie. Dziś o 7 rano cała Czwartaków i Godebskiego zasłane były szkłem z porozbijanych butelek, puszkami po piwie, zdemolowany kontener na używaną odzież, rozjechane trawniki i żywopłoty ... po prostu zwykłe bydło, jak po przejściu tornada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sennie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne nagłośnienie, tłum ludzi stłoczonych między akademikami i obiektami sportowymi AOSu... Kilkadziesiąt metrów od sceny, gdzie na normalnych (juwenaliowych) koncertach nie da się rozmawiać, ledwo było słychać zespół. Bliżej nie dało się podejść, bo nie było miejsca. Idiotą musi być ten, który zdecydował o organizacji koncertu w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja CORKA tam byla, wysluchala do konca, po czym zrelacjonowala mamusi : koncert duzo lepszy, niz ten rok temu. Podobno Myslowitz nawiazal kontakt z publika, co oczarowalo moje dziecie...Gadali, starali sie podtrzymac dialog na linii: publika-mega gwiazdy.. Powiedzcie, naprawde bylo tak fajnie, czy moje dziecie sciemnia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do du.y było. Kiepski śpiewak, a publiczność jeszcze gorsza. NUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden wielki scisk... w tym miejscu to powinni robic koncert tylko dla akademikow UMcsu a nie dla wszystkich studentow i nie tylko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslovitz jak zwykle świetne, ale publiczność bardzo drętwa. Większość ludzi chyba w ogóle nie wiedziała po co tam przyszła, nie chciało się im nawet podnieść ręki do góry, nie wspomnę o dziewczynach które robiły sobie fotki w tłumie. Byłam na ich koncercie tydzień temu we Wrocławiu, całkowicie inny klimat i atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Do du.y było. Kiepski śpiewak, a publiczność jeszcze gorsza. NUDA
Hmmm...I jak tu wierzyć dziecku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka wiocha! Myslovitz oczywiście klasa sama w sobie, ale nagłośnienie do du*py, publiczność to skandal. CHLEW ! To byli studenci ?! Napite świenie nieumiejące się zachować ! Jeżeli to jest studencka świta to ja pier*dole. JEstem zdruzgotany. Studenci to zgraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert był tragiczny, ścisk, nierówne podłoże, ludzie drętwi, nie można było się ruszyć w tłumie bo zaraz można było usłyszeć mało ciekawe epitety, nagłośnienie bardzo słabe ogólne byłam rozczarowana, był to mój 4 koncert myslovitz i niestety najgorszy jak do tej pory. zespół faktycznie jest klasą samą w sobie jednak cła ta otoczka niepozwalająca się cieszyć i przeżywać ego wydarzenia spowodowała że żle oceniam cały koncert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam pierwszy raz na Myslovitz i się zawiodłam. Te ich hiciory to fajnie zagrali, ale jeszcze jakby nawiązali jakiś kontakt z publicznością. A oni tylko po każdym kawałku "dzięki" i następny numer. Jakby grali na odwal się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za rok, proponuje organizatorom zmienić nazwę imprezy na Dni Antykultury Gimnazjalnej... byłabym za tym, żeby na koncerty dla nas, czyli studentów, ochrona wpuszczała za okazaniem legitymacji. Gimnazjalne, pijane fanki, które podniecone krzycza na sam widok obsługi technicznej lepiej niech w przyszłym roku zostają w domu...Co do koncertu... Co by nie zagrali i tak są najlepsi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie koncert był rewelacyjny, a wszyscy Ci, którzy wypowiadają się negatywnie o tym że ponoć źle grali lub nagłośnienie czy tłum im nie odpowiadał mogli stamtąd wyjść!Szlachta może jeszcze każdemu z was wygodnych fotelików brakowało?To są juwenalia, imprezy studenckie-a jak wiadomo chodzą na nie i tacy ludzie, którym nic nie pasuje. Że nie wspomnę o gimnazjalistkach i licealistkach, które zachowywały się tak jak zwykłe k... żeby tylko być pod sceną.Żal mi ich i tych, którzy nie umieją się bawić!Następnym razem zostańcie w domu i nie psujcie imprezy i radości innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faajaa chyba nie byliśmy na tym samym koncercie, na myslo bylem nie raz. w tamtym roku zagrali tak sobie, ale w tym to jest jakaś masakra... poprostu koncert na odwal się. a co do umiejscowienia koncertu no to sie nie dziwie bo UMCS od laat nie potrafi znaleźc porządnej miejscówy a szkoda ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się absolutnie podpisuję pod wpuszczaniem na koncert za okazaniem legitymacji. W życiu nie naoglądałam się tylu piszczących (i pijanych!) dzieci, a opinia - studenci. Ta impreza dotyczy każdej grupy wiekowej na daną chwilę. Nie licząc młodych, którzy uniwersytety/uczelnie oglądają tylko z okien autobusu jadąc do pracy. Nie pozwalajmy sobie na taką generalizację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...