Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozienalia 2010 reklamują się plakatem z nagą kobietą. "Mamy dużo do pokazania"

Utworzony przez mimi pełnoletnia studentka, 21 kwietnia 2010 r. o 11:52
Pozdrowienia dla autora artykułu ;) Cyz naparwdę nie ma w Lublinie "poważniejszych" rzeczy do umówienia, tylko robienie "wielkiego haloo" z plakatu, którego 98% osób tu piszących nie widziało na oczy, poza tym artykułem... Szerokości i przyczepności dla DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz .. jeśli piszesz " tempa chołota " ... to zapisz się od razu i do PIS , tam takich potrzebują dwa słowa dwa wielbłądy, zrobiłeś z siebie kompletnego idiotę .. a kiedyś to nie było prezydenta tylko sekretarz, a milicjant pilnował żeby nie pluć, jeśli tęsknisz za tamtymi czasami. toś nie tylko niedouczony ale tak w ogóle musieli cię w niemowlęctwie upuścić .... - a plakat jest .. OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie plakat jest w porządku. To co pokazuje Place to jest już w jakiś tam sposób obraza kobiety, ale ten plakat Kozienalii nic takiego złego nie pokazuje. To jest ciało, kobieta ... co w tym złego ? Mamy teraz chodzić ubrani po szyję ? W końcu wiosna i niedługo lato nadchodzi i dziewczyny zaczną wychodzić w koszulkach na ramiączka, miniówkach albo w bluzeczkach z dekoltem i co wtedy też będzie wielkie halo, bo dziewczyny przechodzą obok UMCSu w takich strojach? Ludzie trochę powagi. To, że Polska jest trochę zacofana to każdy wie i jak widać nie wszyscy dlatego widzę światełko nadziei dla naszego narodu. No i jak sam rzecznik prasowy powiedział, to nie jest oficjalny plakat imprezy, tak więc nie widzę problemu Ludzie nie podoba się wam to, nie musicie wchodzić i oglądać, co zapewne nawet nie zrobiliście (przynajmniej większość) bo siedzicie w domach i nie widzicie świata poza nim. Wystarczy wyjść i się cieszyć życiem a nie tylko szukać kolejnej afery. Autor ma wielkiego plusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pruderyjnym parafialnym mieście wszystko budzi niezdrowe emocje.Nawet tu księza nie molestowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widzieliście plakat spektaklu "Turandot" lubelskiego teatru neTTheatre? jest w zasadzie b. podobny. I niedawno dostał nominację do prestiżowego, międzynarodowego konkursu. Zobaczcie: http://kultura.lublin.eu/wiadomosci,1,5283.html?locale=pl_PL Ten kozienaliowy plakat jak dla mnie jest za jasny w kolorystyce i hasło ma zbyt naiwne i oczywiste. Ale sam pomysł... no jakiś tam był... Modelka ładna:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest świetny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, fajny plakat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plagiat plakatu Turandota! Poza tym co roku to samo szambo muzyczne. Nuda i żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny plakat. Wzbudził zainteresowanie i taki był jego cel. A co do programu to Kozienalia UMCSu mają najbardziej urozmaicony program, NAPRAWDĘ WIELE DO POKAZANIA. Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów Kozienali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie kawałek nagiej pizdy i od razu piana na pyskach.... też mi jest się czym podniecać. Widocznie na tych kozich naliach nic ciekawego nie ma, że uwagę przykuwa się już nawet gołą babą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plakat jak plakat. Mi się tam podoba. Poza tym niech środowiska ultra-katolickie zrozumieją w końcu, że nie żyją sami na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie z gołym mężczyzną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umcs= uniwersytutki, więc co dziwnego że mają gołą laskę??? zwyczajne ogłoszenie towarzyskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blablabla napisał:
Plagiat plakatu Turandota! Poza tym co roku to samo szambo muzyczne. Nuda i żenada!
jeśli uważasz, ze to plagiat plakatu turandota, to ja się jszcze bardziej zastanawiam skąd Wy się ludzie na tym świecie bierzecie i z kim się na mózgi pozamienialiście. Że na obydwu jest kobieta i są czarne paski z napisami... to jest jeszcze na tysiącach innych zdjęć... to też plagiaty? Jak się nie znasz, to się nie odzywaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płakaliście że z kobietą jest seksistowski ..... http://img526.imageshack.us/img526/512/kozienaliaplakatfacet.jpg Uploaded with ImageShack.us
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
jeśli uważasz, ze to plagiat plakatu turandota, to ja się jszcze bardziej zastanawiam skąd Wy się ludzie na tym świecie bierzecie i z kim się na mózgi pozamienialiście. Że na obydwu jest kobieta i są czarne paski z napisami... to jest jeszcze na tysiącach innych zdjęć... to też plagiaty? Jak się nie znasz, to się nie odzywaj!
tak na prawde to turandot jest plagiatem z 997 gdzie wszystkim takie paski zakładają tylko na oczy.... a chłopczyk swoją drogą całkiem ciekawy:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST I COŚ DLA KOBIET!!! tych niewybrednych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...