Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten facet z brodka jest tak charakterystyczny ze jego zatrzymanie jest tylko kwestia czasu.na filmie widac na rece tatuaz a jesli byl wczesniej karany to tatuaże ma obfotografowane i opisane. wystarczy sprawdzic w bazie danych kto ma taki symbol.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nowego Aldika obrobili pewnie na Chmielaki zbierali i pewnie NIE PIERWSZY RAZ
0
Zamknąć za kratami z resztą małp.
0
dlaczego prosicie społeczeństwo o pomoc w złapaniu złodziei. To po co jest ta policja. Najlepiej podać dokładny adres bandziora a oni zrobią resztę. Może dla przykładu ja o coś poproszę policję. Pomóżcie mi wyprawić dwójkę dzieci do szkoły, zeszyty, ubrania, tornistry i takie tam.
0
a to ciule i pomyśleć ,że tego typu szumowinom dr.Marco zleca zamach na lublinian,może w pobliżu na osie
0
A na ochronę to sklepiku nie stać ? Ustawienie kamer też widać, że robił "fachowiec". A jak wam powiem kto to, to co dostanę w zamian ?
0
Co za tępe typy, ludziska na pewno ich rozpoznają i przymeldują gdzie trzeba. Tylko co potem?. a no mała szkodliwość czynu i mała kara.
0
Jeden to patriota, wnioskuję po dziarze. Prawdziwy Polak, dlatego kradnie wódkę :) :) :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: